BAŞDEĞİRMEN’İN 10 NİSAN TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NIN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ve POLİS HAFTASI DOLAYISIYLA YAYINLADIĞI MESAJI

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,BAŞDEĞİRMEN’İN  10 NİSAN TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NIN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ve POLİS HAFTASI DOLAYISIYLA YAYINLADIĞI MESAJI
Haberin Tarihi: 9.4.2020 14:51:09 - Okunma Sayısı:474 defa okundu.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Türk Polis Teşkilatı’nın 175’nci kuruluş yıl dönümü sebebiyle bir mesaj yayınladı.

ISPARTA BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN

10 NİSAN TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NIN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ve POLİS HAFTASI DOLAYISIYLA YAYINLADIĞI MESAJI

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Türk Polis Teşkilatı’nın 175’nci kuruluş yıl dönümü sebebiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Başdeğirmen mesajında; "İnsan haklarına saygıyı, hukukun üstünlüğünü, toplum düzeninin devamını kendisine ilke edinen, yasalara ve anayasaya sadakatle, 24 saat fedakârca görevlerini ifa edenemniyet teşkilatımız, vatandaşlarımızın güvenle sığındığı bir şefkat kapısı, milletimizin huzur ve güven kaynağıdır.

Kahramanlık, cesaret, sabır ve büyük fedakârlıkla aziz milletimizin huzur ve emniyetiçinde yaşaması için üstün vazife anlayışıyla hizmet sürdüren emniyet teşkilatımız suç ve suçlularla mücadele konusunda ortaya koyduğu başarıyla hepimizin gurur kaynağı olmuştur.

Ülkemizdeki güven ve istikrar ortamının, halkımızın refah ve huzurunun korunmasında en büyük güvence olan Türk Polis Teşkilatı’mızın kuruluşunun 175. yıldönümü münasebetiyle tüm emniyet mensuplarımıza başarılar diliyor, kendilerini en kalbi duygularımla selamlıyorum. Görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum." dedi.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap