Ceylan, SAREM'e Veda Etti

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Ceylan, SAREM'e Veda Etti
Haberin Tarihi: 17.9.2020 10:19:35 - Okunma Sayısı:1823 defa okundu.

Dr. Mustafa Ceylan, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) Eğirdir Su Ürünleri Fakültesine Doktor Öğretim üyesi olarak geçiş yaptı.

CEYLAN, SAREM'E VEDA ETTİ

Eğirdir Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü (SAREM)'nde  uzun yıllardır emek veren Su Ürünleri Yüksek Mühendisi Dr. Mustafa Ceylan, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) Eğirdir Su Ürünleri Fakültesine Doktor Öğretim üyesi olarak geçiş yaptı.

 

TAGEM Genel Müdürü Dr. Nevzat Birişik’in muafakatı ile SAREM'den ISUBÜ Eğirdir Su Ürünleri Fakültesine Doktor Öğretim üyesi olarak geçiş yapan Su Ürünleri Yüksek Mühendisi Dr. Mustafa Ceylan için Enstitü müdürlüğü bahçesinde veda töreni düzenlendi.

Düzenlenen törene Enstitü Müdürü Şakir Çınar, Enstitü Müdür Yardımcısı Fuat Bilgin, Teknik Koordinatör vekili Mehmet Cilbiz ve tüm kurum personeli katıldı.

Enstitü Müdürü Şakir Çınar, bu ayrılığın bir veda olmadığını ve birlikte çalışmalarının devam edeceğini belirterek yaptığı hizmetler ve SAREM'deki çalışmalara katkılarından dolayı teşekkür etti.

Ceylan da, Enstitü Müdürü Şakir Çınar'a ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Törende Enstitü Müdürü Şakir ÇINAR tarafından, Su Ürünleri Yüksek Mühendisi Dr. Mustafa CEYLAN'a kuruma olan katkılarından ve hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.

- Haber Merkezi

Bu Haberi Paylaş


  • eğirdir,egirdir haber,akın gazetesi
  • eğirdir,egirdir haber,akın gazetesi

Yorum Yap