İl Emniyet Müdürlüğü Polis Evi Bünyesine Daimi Personel Alınacak

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,İl Emniyet Müdürlüğü Polis Evi Bünyesine Daimi Personel Alınacak
Haberin Tarihi: 20.1.2022 12:02:03 - Okunma Sayısı:679 defa okundu.

Son başvuru tarihi: 24 Ocak 2022

İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ POLİS EVİ BÜNYESİNE DAİMİ PERSONEL ALINACAK

Isparta Valiliği İl Emniyet Müdürlüğü Polis Evi bünyesine yapılacak personel alımında KPSS şartı aranmayacak.

Son başvuru tarihi: 24 Ocak 2022

İŞKUR Açık İş İlanları üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayımlandı. Buna göre kura ile İl Emniyet Müdürlüğüne daimi pide ustası alınacak. Başvuru şartları ve ilan detayları şu şekilde açıklandı:

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının dört katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Müracaat eden adaylar içerisinden talep sayısının dört katı olacak şekilde noter kura çekimi düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

İşyerine ismi bildirilen kişilere sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara duyurulacaktır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

İlana başvuracak kişilerin başvuru tarihi itibari ile 18 yaşından gün almış olması gerekmektedir.

Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak,

NOTER KURASI: Halıkent Mah.232 Cad.No:68 Merkez Isparta (Isparta Polis Evi) 31.01.2022 tarihi Pazertesi günü saat 11:00 da noter huzurunda yapılacaktır. Kura sonuçları 31.01.2022 tarihinde Polis evi Giriş kapısına asılmak sureti ve isparta.pol.tr sitesinde yayımlanacaktır. Adaylara ayrıca yazılı tebligatta bulunulmayacaktır.

Sözlü mülakat 04.02.2022 tarihinde saat 09:30 da Halıkent Mah.232 Cad.No:68 Merkez Isparta (Isparta Polis Evi) yapılacaktır. Çalışmaya hak kazanan adayın isimi 21.2.2022 tarihinde Isparta (Isparta Polis Evi) ve isparta.pol.tr sitesinde yayımlanacaktır. Adaylara ayrıca yazılı tebligatta bulunulmayacaktır.

İletişim tel: 0 246 2429655

 

Bu Haberi PaylaşYorum Yap