09:50:51 Isparta Orman İşletme Müdürlüğü Ekonomik Ömrünü Tamamlamış Araç Ve Asansör Satışı Yapacak 09:44:39 Isparta Belediye Başkanlığı Çocuk Oyun Grubu Ve Açık Hava Spor Aletleri Alacak 09:38:20 Süleyman Demirel Üniversitesi Atölye Malzemesi Satın Alacak 09:30:56 GÜLSÜM TAŞLIPINAR VEFAT ETTİ 17:37:11 MOBİLYA URGE’Sİ SONUÇ VERDİ 17:31:15 EĞİRDİR’DE KENTSEL GELİŞİM – Ali SİNAN 9 (BÖLÜM 7 / 9) 13:49:20 EĞİRDİR GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ 11:54:54 Isparta’ya Donanımlı Hayvan Hastanesi Kuruluyor 10:22:48 ARDIÇ GÖNÜLLÜLERİNDEN DUYURU 10:07:47 Meyve Sineğinin Mücadelesinde Sirkeli Tuzak Kullanılacak 09:48:30 Senirce Ovasında GES Yatırımında Şalter Açıldı, Elektrik Üretimi Başladı 09:39:57 Isparta İcra Dairesi Müdürlüğünce Isparta Merkez'de 3+1 Daire İcradan Satılık 09:34:12 Yalvaç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Öğrenci Taşıma Hizmeti Alacak 09:27:36 Terörizmle Mücadele Eğitim Ve Tatbikat Merkezi Tuvalet Tadilat İşleri Yaptıracak 15:41:18 Eğirdir Gölüne 1 Milyon 391 Bin 500 Adet Sazan Yavrusu Bırakıldı 11:16:08 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yunus Emre Kabri Başında Dualarla Anıldı 11:08:29 Vali Aydın Baruş, Ziyaretlere Devam Ediyor 10:58:44 Isparta Belediye Başkanlığı Yangın Tesisat İşleri Yaptıracak 10:35:48 Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Bina İnşaatı Yaptıracak 10:29:35 Süleyman Demirel Üniversitesi Tek Kullanımlık Ve Mutfak Malzemeleri Alacak

Saadet Partisi Eğirdir İlçe Başkanı Hasan Kaya: “Böyle Belediyecilik, Böyle Hizmet Ve Turizm Anlayışınız Olmaz Olsun!”

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Saadet Partisi Eğirdir İlçe Başkanı Hasan Kaya: “Böyle Belediyecilik, Böyle Hizmet Ve Turizm Anlayışınız Olmaz Olsun!”
Haberin Tarihi: 11.6.2022 15:04:29 - Okunma Sayısı:876 defa okundu.

Saadet Partisi Eğirdir İlçe Başkanı Hasan Kaya, Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’ün her gelen misafirlere, ücretsiz tekne turu, ücretsiz yemek organizasyonu yaptığını bu durumdan Eğirdir esnafının mağdur olduğu ve kazanç sağlayamadığını belirten Başkan Hasan Kaya, Belediye Başkanı Gök’e “ilçeye hizmet edin ve yatırım yapın, ilçenin gelişmesine katkı sağlayın” diye serzenişte bulundu.

Saadet Partisi Eğirdir İlçe Başkanı Hasan Kaya:

Böyle Belediyecilik, Böyle Hizmet Ve Turizm Anlayışınız Olmaz Olsun!”

Saadet Partisi Eğirdir İlçe Başkanı Hasan Kaya, Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’ün her gelen misafirlere, ücretsiz tekne turu, ücretsiz yemek organizasyonu yaptığını bu durumdan Eğirdir esnafının mağdur olduğu ve kazanç sağlayamadığını belirten Başkan Hasan Kaya, Belediye Başkanı Gök’e “ilçeye hizmet edin ve yatırım yapın, ilçenin gelişmesine katkı sağlayın” diye serzenişte bulundu.

Saadet Partisi Eğirdir İlçe Başkanı Hasan Kaya şunları ifade etti:

“Bedava Tekne Turları…

Bedava Yemek Organizasyonları…

Bedava İçecek İkramları…

Esnafımız siftah yapmadan kepenk kapatırken, Belediyemizin maddi sorunları yüzünden işçilerimiz maaş alamazken siz  “İlçe Turizmini Geliştiriyoruz’’ bahanesi ile şahsı itibarınızı tatmin ediyorsunuz.

Böyle Turizm, Böyle Belediyecilik, olmaz olsun…

Yazık Yazık, belediyemizin kasasında milletimizin emeği ve hakkı vardır. Milletimizin alın terini hakkını har vurup harman savuramazsınız.

Göreve geldiğinizden itibaren Belediye İmkânları ile ilçeye elle tutulur, gözle görülür, gelir getirici veya ilçenin gelişmişliğine katkı sağlayacak ne yaptınız?

Adaya Ring Aracı ve Elektrikli Tekne ile mi Eğirdir Turizmini geliştiriyorsunuz, bu yüzden mi sokaklarda ve otellerde turist kaynıyor!

Birde çıkmışsınız bunun reklamını yapıyorsunuz. Turizme hizmet veren esnafın masa sandalyesini kaldırarak ceza yazarak mı Turizme Önem veriyorsunuz ve geliştiriyorsunuz?

Turizm ile ilgili hizmet veren hangi esnafımızı ziyaret ettiniz, derdini dinlediniz, çözüm için hangisine derman oldunuz?

İşiniz Gücünüz Reklam

Bilmemek ayıp veya günah değil, bilenlerden öğrenmemek ayıptır. İletişime kapalı, kimseye minnet etmem, ben ne diyorsam, ne yapıyorsam doğrudur anlayışınız sizin felaketiniz olduğu kadar ilçemizin de felaketidir.

Gözlerinize perde inmiş, kalp gözleriniz kapanmış, görün halinizi artık…

Ben duygunuz o kadar ileri gitmiş ki, size oy verenleri bile duymaz, görmez olmuşsunuz.

Artık Yeter…

Eğirdir de insanlar size Şehrül-Emin vasfı yüklemişti ve görevlendirmişti. Siz bu yönetim anlayışınız ile bunu yerine getiremiyorsunuz. Hayal Dünyanızda Gezintiye Çıkmışsınız, Turistik Tatil Yapıyorsunuz.

Milletimiz kan ağlıyor, iktidarınızın vermiş olduğu korku imparatorluğu yüzünden ses çıkmıyor. Ama siz bunu her şey yolunda güllük gülistanlık olarak algılıyorsunuz. Bu algınız ve körlüğünüzün karşılığı seçim sandığı milletin önüne konduğunda karşınıza çıkacaktır.

Eğirdir siyasi tarihinde en yüksek oy ile belediye başkanlığını almış olmanız sizi her zaman haklı ve güçlü kılmaya yetmez. En büyük güç sandıktır, en büyük güç ilçeye kazandırdığınız yatırımlardır. Kaldı ki Belediye Bütçesi ile kazandırdığınız şimdiye kadar Hayal harici hiçbir şey yoktur.

Bırakın boş işleri bu ilçeye hizmet edin ve yatırım yapın, ilçenin gelişmesine katkı sağlayın.”

Saadet Partisi Eğirdir İlçe Başkanı

Hasan KAYA

Bu Haberi PaylaşYorum Yap