Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulundan “Yaşlı Bakım Teknikerleri” Paneli

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulundan “Yaşlı Bakım Teknikerleri” Paneli
Haberin Tarihi: 15.5.2019 15:14:23 - Okunma Sayısı:4889 defa okundu.

Panele Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Gerontoloji Bölümü’nden ve Japonya’dan bilim insanlarının katılması bekleniyor.

Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulundan “Yaşlı Bakım Teknikerleri” Paneli

                Süleyman Demirel Üniversitesi Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü Yaşlı Bakım Programı tarafından “Yaşlı Bakım Teknikerleri” paneli düzenlenecek.

Panele Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Gerontoloji Bölümü’nden ve Japonya’dan bilim insanlarının katılması bekleniyor. Düzenleme kurulu Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Deniz Türköz Altuğ  adına açıklama yapan Öğr. Gör. Faruk Yaşar Gürdal “ Öğrencilerimiz ile birlikte Eğirdir üzerinde dönem boyunca bir takım bilimsel çalışmalarımız oldu, bunların çıktılarını en yakın zamanda kamuoyu ile paylaşmak için sabırsızlanıyoruz; bunun yanında farkındalık çalışmalarımıza da hız kesmeden devam ediyoruz  17 Mayıs Cuma günü Saat: 10.00’da Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Gerontoloji Bölümünden ve Japonya’dan gerontoloji (yaşlılık bilimi) alanında çok değerli bilim insanları okulumuzda olacaklar” dedi.

 

Program Ayrıntıları

Tarih: 17 Mayıs Cuma

Saat: 10.00

Yer: Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Konferans Salonu

Panel Ücretsizdir.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap