9. CUMHURBAŞKANI SÜLEYMAN DEMİREL’İN 6. ÖLÜM YILDÖNÜMÜ İÇİN DÜZENLENECEK DEVLET ANMA TÖRENİ DUYURUSU

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,9. CUMHURBAŞKANI SÜLEYMAN DEMİREL’İN 6. ÖLÜM YILDÖNÜMÜ İÇİN DÜZENLENECEK DEVLET ANMA TÖRENİ DUYURUSU
Haberin Tarihi: 14.6.2021 17:41:29 - Okunma Sayısı:491 defa okundu.

İYİ Parti Isparta Milletvekili sayın Dr. Aylin Cesur’un, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in 6. Ölüm Yıldönümü için Düzenlenecek Devlet Anma Töreni Duyurusu

ISPARTA MİLLETVEKİLİ DR. AYLİN CESUR’UN

9'ncu CUMHURBAŞKANI SÜLEYMAN DEMİREL’İN 6. ÖLÜM YILDÖNÜMÜ İÇİN

DÜZENLENECEK DEVLET ANMA TÖRENİ DUYURUSU

 

17 Haziran 2021, Türkiye Cumhuriyeti'nin 9. Cumhurbaşkanı, Türk Milleti'nin babası Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel'in 6. ölüm yıldönümüdür.

Devlet Anma Töreni, bu sene Covid-19 süreci tedbirleri ile, Dışişleri Bakanlığının belirlediği şartlarda kısıtlı katılımla yapılacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti 9. Cumhurbaşkanımız Sn. Süleyman Demirel’in yakın siyaset arkadaşlarının ve ailesinin de katılımıyla yapılacak olan Devlet Anma Töreni 17 Haziran 2021 Perşembe günü saat 11:00’de İslamköy Çalca Tepe’deki kabri başında yapılacaktır.

Katılamayan Süleyman Demirel dostları ve sevdalılarının, dualarını eksik etmeyeceğini biliyor olmanın tesellisi ile Sayın Cumhurbaşkanımızı Rahmet ve minnetle anıyorum.

Saygılarımla,

Dr. Aylin Cesur Isparta Milletvekili

Bu Haberi PaylaşYorum Yap