11:43:19 Başkan Halıcı, Halkın Sorunlarını Dinliyor 10:52:02 SDÜ’de Yüz Yüze Eğitim İçin Hazırlıklar Devam Ediyor 09:54:30 Sıcak Asfalt Hedefi Tamamlanmak Üzere 09:44:33 Isparta Belediye Başkanlığı  Beton Ve Mamul Malzemeden Kaldırım ve Yol Kaplama İşleri Yaptıracak 09:38:21 Isparta DSİ 18. Bölge Müdürlüğü   Personel Taşıma Hizmeti Alacak 09:32:19 T.C.Tarım ve Orman Bakanlığı 6. Bölge Müdürlüğü Isparta Şube Müdürlüğü Şöförlü Ve Şöförsüz Hizmet Aracı Kiralanacaktır 15:09:52 SAKİN ŞEHİR EĞİRDİR EN HAREKETLİ GÜNLERİNİ YAŞIYOR! 10:53:17 GERİ SAYIM BAŞLADI… 10:43:46 ISVAK HEYETİ, AÇIK OTURUM TEMASLARINA BAŞLADI 10:19:40 Sütçüler İlçesinin Bir Hayali Daha Gerçekleşiyor 10:08:41 Eğirdir Fidanlık Müdürlüğünde 42 Türde 9 Milyon 530 Bin Adet Fidan Üretildi 09:48:37 Isparta Belediye Başkanlığı Isparta'da Muhtelif Cadde Ve Sokaklarda Yol Ve Kaldırım Kaplama İşi Yaptıracak 09:41:33 Bucak Belediye Başkanlığı Muhtelif Cins Ve Miktarda Akaryakıt Satın Alacak 09:32:38 Burdur Orman İşletme Müdürlüğü Katı Yakıt (Kömür) Satın Alacak 17:49:05 Chp’li Halıcı’dan Sağlık Çalışanına Yönelik Şiddete Tepki 15:51:00 Uyuşturucuyla Mücadele Devam Ediyor 15:09:35 Kick Boks Ailesine 17 Yeni Hakem 15:00:52 Eğirdir'de Ahilik Haftası Etkinliği 13:29:50 “PANDEMİ SÜRECİNDE EN BAŞARILI SİYASETÇİ İYİ PARTİLİ AYLİN CESUR” 13:19:05 Aksu-Yenişarbademli Yolundaki Altyapı Çalışmalarında Sona Yaklaşıldı

Isparta’mızda Güzel Günler Yaşıyoruz

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Isparta’mızda Güzel Günler Yaşıyoruz
Haberin Tarihi: 7.7.2021 14:18:38 - Okunma Sayısı:454 defa okundu.

Isparta Meydan AVM Belediye Kültür Merkezinde ilki önceki gün gerçekleşen İzmir Devlet Türk Dünyası ve Müzik Topluluğu konseri ikinci kez sahne aldı.

Isparta’mızda Güzel Günler Yaşıyoruz

Isparta Meydan AVM Belediye Kültür Merkezinde ilki önceki gün gerçekleşen İzmir Devlet Türk Dünyası ve Müzik Topluluğu konseri ikinci kez sahne aldı. Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, eşi Şadiye Başdeğirmen ile birlikte konseri izledi. Konsere muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, belediye meclisi üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

İzmir Devlet Türk Dünyası ve Müzik Topluluğu, Sanat Yönetmeni Şavk Eryürek yönetiminde salonu dolduran vatandaşlara dans ve müzik şöleni sundu. Coşkulu gecede katılımcılar, birbirinden güzel eserlere eşlik ederken, halk oyunları ekibi de geceye renk katarken salondakileri coşturdu.

Gecenin sonunda Başkan Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen, Sanat Yönetmeni Şavk Eryürek ve Topluluk Müdürü Gökhan Sağlam’a sanatçılar adına çiçek takdiminde bulundu.

Kültür Merkezinin açılışı ve salonda gerçekleştirilen konsere katılımlarından dolayı vatandaşlara teşekkür eden Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, sanat ekibinin Isparta’da çok güzel bir program düzenlediğini ve güzel bir akşam yaşattıklarını söyledi. Pandemi dolayısıyla yaklaşık 1,5 seneden buyana sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlerin bugüne kadar yapılmadığını hatırlatan Başdeğirmen, “Arkadaşlar böyle bir akşamı böyle bir programı vatandaşlarımızda çok özlemişti. Son 1,5 yıldır kulaklarımızın pası vardı, o pas gitti, yan yana oturamıyorduk, şehrimize böyle misafirler gelemiyordu, onlar geldiler. Özellikle son iki gündür Isparta’mızda güzel günler yaşıyoruz. Yıllarca özlemini duyduğumuz bu alanın bu şekle gelmesi hepimizi mutlu etmiştir. Dün gece de arkadaşlarımız canlı performans sunmuşlardı, kırmadılar bu gece de tekrarladılar. Sanatçılarımıza belediyemiz, Isparta’mız adına böyle bir gece yaşattıkları için teşekkür ediyorum. İnşallah bu güzelliklerimiz devam etsin” dedi.

İzmir Devlet Türk Dünyası ve Müzik Topluluğu, Sanat Yönetmeni Şavk Eryürek de, bir Ispartalı olarak şehirde bulunmaktan dolayı duyduğu mutluluğunu ifade etti. Eryürek, “6 yıldır Isparta’ya gelememiştim. 6 yıl sonra sizlerle buluşmak, bu heyecanı yaşamak, coşkuyu paylaşmak bizler için çok kıymetli. Ayaklarınıza, yüreğinize, alkışlayan ellerinize sağlık. Şu an Ispartalıları çok kıskanıyorum. Güzide, nadide iki zarif insanla beraber aynı yolda yürüyorsunuz. ‘Aynası iştir kişinin söze bakılmaz’ derler, hakikaten çok güzel işler çıkarılmış. Isparta’dan çok mutlu ayrılıyoruz. En kısa zamanda bu salonda tekrar sizlerle olmak dileğimi iletiyorum, sağlıkla kalın, hoşça kalın” görüşlerinde bulundu.

Isparta’ya çok güzel bir kültür merkezi kazandırıldığını söyleyen İzmir Devlet Türk Dünyası ve Müzik Topluluğu Müdürü Gökhan Sağlam da, “Burada çok güzel bir gece gerçekleştirdik. Bizlere destek oldunuz, yalnız bırakmadınız. Isparta’mıza güzel bir salon hediye edilmiş oldu. Bunun devamı gelecektir. Bizleri izlediğiniz için teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

 

Bu Haberi PaylaşYorum Yap