EĞİRDİR – BEYDERE YOLUNDA ÇİZGİ ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,EĞİRDİR – BEYDERE YOLUNDA ÇİZGİ ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI
Haberin Tarihi: 16.7.2021 16:47:58 - Okunma Sayısı:397 defa okundu.

Yol sıcak asfalt çalışmasıyla birlikte sürücüler tarafından daha çok tercih edilmeye başladı.

Eğirdir -Beydere Köyü Arasında Kalan 6 Kilometrelik Yol Trafiğe Açıldı

 

Isparta İl Özel İdaresi tarafından geçtiğimiz hafta sıcak asfalt çalışmaları tamamlanan Eğirdir ilçesi ile Beydere köyü arasında kalan 6 kilometrelik yol trafiğe açıldı.

EĞİRDİR – BEYDERE YOLUNDA ÇİZGİ ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Isparta il Özel İdaresi ekipleri geçtiğimiz gün 2021 yılında makine parkına kazandırılan yol çizgi makinası ile yaptıkları çizgi şerit çalışması ile göle nazır yola ayrı bir güzellik ve konfor kattı.

Bir tarım ve turizm yolu olan güzergah Eğirdir ilçesine ulaşımda özellikle Afyonkarahisar ve Ege bölgesinden gelenlerin sıklıkla kullanılıyor.

Yol sıcak asfalt çalışmasıyla birlikte sürücüler tarafından daha çok tercih edilmeye başladı.

Isparta İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Turgut Kara, Isparta’nın birçok bölgesinde sıcak asfalt çalışmalarının devam ettiğini belirterek, asfaltlama işleminin bittiği bölgelerde çizgi çalışmalarına başlanıldığını söyledi. Kara, “Yaptığımız yol çizgi çalışmasını 2021 yılında makine parkımıza kazandırılan makine ile gerçekleştiriyoruz. Halkımızın daha sağlıklı yolculuk yapmaları için BSK asfalt çalışmalarımız ile birlikte yol çizgi işlemlerimiz tüm hızı ile devam ediyor. 2020 yılında yapımını tamamladığımız yaklaşık 100 kilometrelik BSK asfalt yolun önümüzdeki günlerde yol çizgi çalışmalarını tamamlayacağız. 2021 yılı için planladığımız 58 kilometrelik sıcak asfalt çalışmalarımız da devam ediyor. Eğirdir - Beydere köyü arasındaki yolda da çalışmalarımızı yol çizgi işlemleri ile birlikte tamamladık. Yolumuz tüm sürücülerimize hayırlı olsun.” dedi.

 

Bu Haberi PaylaşYorum Yap