11:43:19 Başkan Halıcı, Halkın Sorunlarını Dinliyor 10:52:02 SDÜ’de Yüz Yüze Eğitim İçin Hazırlıklar Devam Ediyor 09:54:30 Sıcak Asfalt Hedefi Tamamlanmak Üzere 09:44:33 Isparta Belediye Başkanlığı  Beton Ve Mamul Malzemeden Kaldırım ve Yol Kaplama İşleri Yaptıracak 09:38:21 Isparta DSİ 18. Bölge Müdürlüğü   Personel Taşıma Hizmeti Alacak 09:32:19 T.C.Tarım ve Orman Bakanlığı 6. Bölge Müdürlüğü Isparta Şube Müdürlüğü Şöförlü Ve Şöförsüz Hizmet Aracı Kiralanacaktır 15:09:52 SAKİN ŞEHİR EĞİRDİR EN HAREKETLİ GÜNLERİNİ YAŞIYOR! 10:53:17 GERİ SAYIM BAŞLADI… 10:43:46 ISVAK HEYETİ, AÇIK OTURUM TEMASLARINA BAŞLADI 10:19:40 Sütçüler İlçesinin Bir Hayali Daha Gerçekleşiyor 10:08:41 Eğirdir Fidanlık Müdürlüğünde 42 Türde 9 Milyon 530 Bin Adet Fidan Üretildi 09:48:37 Isparta Belediye Başkanlığı Isparta'da Muhtelif Cadde Ve Sokaklarda Yol Ve Kaldırım Kaplama İşi Yaptıracak 09:41:33 Bucak Belediye Başkanlığı Muhtelif Cins Ve Miktarda Akaryakıt Satın Alacak 09:32:38 Burdur Orman İşletme Müdürlüğü Katı Yakıt (Kömür) Satın Alacak 17:49:05 Chp’li Halıcı’dan Sağlık Çalışanına Yönelik Şiddete Tepki 15:51:00 Uyuşturucuyla Mücadele Devam Ediyor 15:09:35 Kick Boks Ailesine 17 Yeni Hakem 15:00:52 Eğirdir'de Ahilik Haftası Etkinliği 13:29:50 “PANDEMİ SÜRECİNDE EN BAŞARILI SİYASETÇİ İYİ PARTİLİ AYLİN CESUR” 13:19:05 Aksu-Yenişarbademli Yolundaki Altyapı Çalışmalarında Sona Yaklaşıldı

İslamköy Hanımeli Kadın Kooperatifi Üyeleri Eğirdir’den Mutlu Ayrıldı

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,İslamköy Hanımeli Kadın Kooperatifi Üyeleri Eğirdir’den Mutlu Ayrıldı
Haberin Tarihi: 29.7.2021 14:00:28 - Okunma Sayısı:336 defa okundu.

Atabey İslamköy Kadın Kooperatifi Başkan ve Üyeleri Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK’ün misafiri olarak bir günlerini Eğirdir’de geçirdiler.

İslamköy Hanımeli Kadın Kooperatifi Üyeleri Eğirdir’den Mutlu Ayrıldı

 

  1. Cumhurbaşkanı Merhum Süleyman Demirel’in köyü olan İslamköy’de kurdukları kadın girişim kooperatifi ile isimlerinden sıkça söz ettiren Atabey İslamköy Kadın Kooperatifi Başkan ve Üyeleri Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK’ün misafiri olarak bir günlerini Eğirdir’de geçirdiler.

İslamköy Hanımeli Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkan Şenay Kara, Başkan Yardımcıları Yıldız Şataf, Havva Erdoğan, üyeler Necla Korkmaz, Zeliha Akkaya, Leman Karaduman, Saadet Duman, Fatma Duman, Emine Duman, Azize Dede, Beyza Erdoğan ilk olarak Eğirdir Belediyesini ziyaret ettiler. Eğirdir Belediye Başkan Yardımcısı M. Erhan SAVRAN’ı ziyaret eden heyet hediye takdiminde bulundular.

Eğirdir Belediye Başkan Yardımcısı M. Erhan SAVRAN misafirlere yaptığı konuşmada; ‘Kadın Kooperatifi çalışmalarınızı Başkanımız ve bizler dikkatle takip ediyoruz. Normalde her yörede, her ilçede bulunması gereken kooperatiflerden bir tanesi. Kadınlarımızın el emeği, göz nuru olan ürünlerini üretip pazarlamaları ekonomiye de katma değer yaratmaları beklenilen bir durum. Sizlerin çalışmalarınızdan dolayı ve İlçemize ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyoruz’ dedi.

İslamköy Hanımeli Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Şenay Kara; ‘Eğirdir’in güzelliklerini ve sizleri uzun zamandır ziyaret etmek için sabırsızlıkla bekliyorduk. Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK’ün çalışmalarını takip ediyoruz, hizmetlerini ve özellikle ilçe turizmi için yaptıkları takdire şayan. Elektrikli teknenize ve Akpınar Seyir Terasına ilk defa gelen arkadaşlarımız var. Bizleri misafir ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Özellikle çok cana yakın ve misafirperver personeliniz var, inşallah işbirliği içerisinde olmaya devam edeceğiz.’ İfadelerini kullanarak Başkan Veli GÖK ve ekibini İslamköy’e davet ettiler.

Eğirdir Dündar Bey Medresesi, Yeşilada, Akpınar ve Elektrikli Tekne Turuna katılan İslamköy’lü girişimci kadınlar Eğirdir’den mutlu ayrıldılar.

(EĞİRDİR BELEDİYESİ BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER BÜROSU)

Bu Haberi PaylaşYorum Yap