11:43:19 Başkan Halıcı, Halkın Sorunlarını Dinliyor 10:52:02 SDÜ’de Yüz Yüze Eğitim İçin Hazırlıklar Devam Ediyor 09:54:30 Sıcak Asfalt Hedefi Tamamlanmak Üzere 09:44:33 Isparta Belediye Başkanlığı  Beton Ve Mamul Malzemeden Kaldırım ve Yol Kaplama İşleri Yaptıracak 09:38:21 Isparta DSİ 18. Bölge Müdürlüğü   Personel Taşıma Hizmeti Alacak 09:32:19 T.C.Tarım ve Orman Bakanlığı 6. Bölge Müdürlüğü Isparta Şube Müdürlüğü Şöförlü Ve Şöförsüz Hizmet Aracı Kiralanacaktır 15:09:52 SAKİN ŞEHİR EĞİRDİR EN HAREKETLİ GÜNLERİNİ YAŞIYOR! 10:53:17 GERİ SAYIM BAŞLADI… 10:43:46 ISVAK HEYETİ, AÇIK OTURUM TEMASLARINA BAŞLADI 10:19:40 Sütçüler İlçesinin Bir Hayali Daha Gerçekleşiyor 10:08:41 Eğirdir Fidanlık Müdürlüğünde 42 Türde 9 Milyon 530 Bin Adet Fidan Üretildi 09:48:37 Isparta Belediye Başkanlığı Isparta'da Muhtelif Cadde Ve Sokaklarda Yol Ve Kaldırım Kaplama İşi Yaptıracak 09:41:33 Bucak Belediye Başkanlığı Muhtelif Cins Ve Miktarda Akaryakıt Satın Alacak 09:32:38 Burdur Orman İşletme Müdürlüğü Katı Yakıt (Kömür) Satın Alacak 17:49:05 Chp’li Halıcı’dan Sağlık Çalışanına Yönelik Şiddete Tepki 15:51:00 Uyuşturucuyla Mücadele Devam Ediyor 15:09:35 Kick Boks Ailesine 17 Yeni Hakem 15:00:52 Eğirdir'de Ahilik Haftası Etkinliği 13:29:50 “PANDEMİ SÜRECİNDE EN BAŞARILI SİYASETÇİ İYİ PARTİLİ AYLİN CESUR” 13:19:05 Aksu-Yenişarbademli Yolundaki Altyapı Çalışmalarında Sona Yaklaşıldı

‘2022’DE DOĞALGAZ EĞİRDİR’E HAYIRLI OLSUN’

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,‘2022’DE DOĞALGAZ EĞİRDİR’E HAYIRLI OLSUN’
Haberin Tarihi: 31.7.2021 15:38:22 - Okunma Sayısı:655 defa okundu.

AK Parti Isparta Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç ve Isparta AK Parti Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz ile birlikte ilçe, köy, belde ziyaretlerine devam ediyor.

SÜREYYA SADİ BİLGİÇ ‘MÜJDE VERMEDİK SÖZ VERDİK.’

‘2022’DE DOĞALGAZ EĞİRDİR’E HAYIRLI OLSUN’

AK Parti Isparta Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç ve Isparta AK Parti Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz ile birlikte ilçe, köy, belde ziyaretlerine devam ediyor. Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök ve beraberindeki heyet ilçede bulunan tüm esnafı tek tek ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından tarihi Pınar Pazarında vatandaşlarla bir araya geldi. Daha sonra Eğirdir Belediyesine ait rüya park kır düğün sarayında 29 köy muhtarı ile buluştu. Toplantıda söz alan muhtarlar köyleriyle ilgili sorunlarını dile getirdiler.

TBMM Başkanvekili AK Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç ve Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz ile birlikte Eğirdir ziyaretinde İl Genel Meclis Başkanı Serkan Keskin, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mahmut Zadeoğlu, Sağlık Müdürü Mehmet Karakaya, Şehir Hastanesi Başhekimi Ruşen Keskin, Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, DSİ Bölge Müdür Yardımcısı, İl Teşkilatı, İlçe Teşkilatı ve beraberindeki heyet eşlik etti.

Dün saat 14.30’da Eğirdir girişinde Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, AK Parti İlçe Başkanı Mevlüt Doğanay, MHP İlçe Başkanı Mehmet Demirel, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclisi Üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve tüm partililer ile muhtarlar Isparta Milletvekilleri Bilgiç ve Gökgöz’ü coşkuyla karşıladılar.

Eğirdir Merkezde esnafları ziyaret eden milletvekilleri vatandaşların dertlerini ve sorunlarını dinlediler. Eğirdir Eski Belediye Başkanı Tacettin Gencay Belediye caddesinde karşılaştığı Milletvekilleri ile sohbet ederek, ‘Doğalgaz’ı Eğirdir’e getirin, ben bizzat Belediyenin kapısının önüne sandalye atıp bir sonraki seçimde size çalışacağım, Eğirdir’li olarak başkada sorunumuz yok, tek derdimiz doğalgaz.’ dedi.

Daha sonra Eğirdir Belediye binasını ziyaret eden Milletvekilleri Bilgiç ve Gökgöz’e Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök burada 2 yılda yapılan çalışmalar hakkında brifing verdi. Eğirdir’e yapılan büyük hizmet ve yatırımları anlatan Başkan Gök, başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Bakanlara, Milletvekillerine ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

 

BİZ MÜJDE VERMEDİK SÖZ VERDİK, 2022 YILINDA

EĞİRDİR’DE DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR.

 

Eğirdir ziyaretlerinde ortak açıklama yapan TBMM Başkanvekili ve Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç ve Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz; ‘Eğirdir’li vatandaşlarımızın kafalarında soru işaretlerinin olmasına gerek yok. Bizler Milletvekilleri olarak Veli Başkan aday olduğunda Eğirdir halkına bu sözü vermiştik. İnşallah 2022 yılında Eğirdir’de doğalgaz çalışmalarının başlayacağını göreceksiniz. Eğirdir halkımız müsterih olsun 2022 yılında Eğirdir halkımız Doğalgaz’a abone olmaya başlayacaklardır’ dedi.

Çarşı merkezinde uzun süren esnaf ziyaretlerinin ardından, Bilgiç ve Gökgöz ile beraberindeki heyet önceki gün babasını kaybeden  Eğirdir Belediye Meclisi Üyesi Av. Hediye Özkan Zengin’i evinde ziyaret ederek taziyede bulundular. Çaybaşı ve Pınar Pazarında uzun süren halk toplantısında vatandaşlarla sohbet eden Milletvekilleri yanında bulunan İl Daire Müdürlerine anında talimatlar vererek vatandaşlardan büyük alkış aldılar.

Daha sonra Eğirdir Rüya Park’ta muhtarlarla yemekte bir araya gelen Isparta Milletvekilleri burada da köy muhtarlarıyla istişarelerde bulundular.

Çay Köyü, Sorkuncak, Gökçehöyük, Bağacık ve Sarıidris’te coşkulu kalabalıklarla karşılaşan Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç ve Mehmet Uğur Gökgöz muhtarlarla ve köy halkıyla sohbet ederek sorunlarını not alarak anında talimatlar verdiler. Eğirdir merkez ve köylerinde gece 02.00’e kadar süren ziyaretler vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

(EĞİRDİR BELEDİYESİ BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER BÜROSU)

 

 

 

 

Bu Haberi PaylaşYorum Yap