11:43:19 Başkan Halıcı, Halkın Sorunlarını Dinliyor 10:52:02 SDÜ’de Yüz Yüze Eğitim İçin Hazırlıklar Devam Ediyor 09:54:30 Sıcak Asfalt Hedefi Tamamlanmak Üzere 09:44:33 Isparta Belediye Başkanlığı  Beton Ve Mamul Malzemeden Kaldırım ve Yol Kaplama İşleri Yaptıracak 09:38:21 Isparta DSİ 18. Bölge Müdürlüğü   Personel Taşıma Hizmeti Alacak 09:32:19 T.C.Tarım ve Orman Bakanlığı 6. Bölge Müdürlüğü Isparta Şube Müdürlüğü Şöförlü Ve Şöförsüz Hizmet Aracı Kiralanacaktır 15:09:52 SAKİN ŞEHİR EĞİRDİR EN HAREKETLİ GÜNLERİNİ YAŞIYOR! 10:53:17 GERİ SAYIM BAŞLADI… 10:43:46 ISVAK HEYETİ, AÇIK OTURUM TEMASLARINA BAŞLADI 10:19:40 Sütçüler İlçesinin Bir Hayali Daha Gerçekleşiyor 10:08:41 Eğirdir Fidanlık Müdürlüğünde 42 Türde 9 Milyon 530 Bin Adet Fidan Üretildi 09:48:37 Isparta Belediye Başkanlığı Isparta'da Muhtelif Cadde Ve Sokaklarda Yol Ve Kaldırım Kaplama İşi Yaptıracak 09:41:33 Bucak Belediye Başkanlığı Muhtelif Cins Ve Miktarda Akaryakıt Satın Alacak 09:32:38 Burdur Orman İşletme Müdürlüğü Katı Yakıt (Kömür) Satın Alacak 17:49:05 Chp’li Halıcı’dan Sağlık Çalışanına Yönelik Şiddete Tepki 15:51:00 Uyuşturucuyla Mücadele Devam Ediyor 15:09:35 Kick Boks Ailesine 17 Yeni Hakem 15:00:52 Eğirdir'de Ahilik Haftası Etkinliği 13:29:50 “PANDEMİ SÜRECİNDE EN BAŞARILI SİYASETÇİ İYİ PARTİLİ AYLİN CESUR” 13:19:05 Aksu-Yenişarbademli Yolundaki Altyapı Çalışmalarında Sona Yaklaşıldı

AHİLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ SÜRÜYOR

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,AHİLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ SÜRÜYOR
Haberin Tarihi: 14.9.2021 15:06:37 - Okunma Sayısı:253 defa okundu.

Yaşlı Ve Engellilere Saç Ve Kişisel Bakım Hizmeti Verildi

AHİLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ SÜRÜYOR

Yaşlı Ve Engellilere Saç Ve Kişisel Bakım Hizmeti Verildi

Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Isparta Berberler ve Kuaförler Odası işbirliğinde, Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında Gökçay’da bulunan,  Özel Huzur Engelli Bakım Merkezi’nin sakinlerine ücretsiz saç tıraşı ve kişisel bakım hizmeti sunuldu.

Isparta’da ‘Ahilik Haftası’ etkinlikleri devam ediyor. Bu kapsamda Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanvekili İsmail Uygun ve oda başkanları Gökçay’da bulunan Özel Huzur Engelli Bakım Merkezi’nin sakinlerine ziyarette bulundu. Vali Yardımcısı Ayşe Karaca’nın da katıldığı ziyarette, yaşlı ve engellilerimize, berber ve kuaförler tarafından saç ve kişisel bakım hizmeti de sunuldu.

BÜYÜKLERİMİZİN GÖNLÜNÜ ALMAKTAN MUTLUYUZ

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanvekili İsmail Uygun, 13-19 Eylül tarihleri arasında kutlanan Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Huzurevinde kalan büyükleri ziyaret ederek, kişisel bakım hizmeti sunulduğunu söyledi. Bugün burada olmaktan, büyüklerin gönlünü almaktan mutlu olduklarını kaydeden Başkanvekili Uygun, etkinliklerin devam edeceğini söyledi. Uygun, “Ustalarımızı, esnafımızı ziyaretimiz edeceğiz. Perşembe günü oda başkanlarımıza kan bağışında bulunacağız. Cuma günü de ahi pilavı ikramımız olacak. Bu vesileyle tüm Isparta’nın Ahilik Haftasını kutluyorum” dedi.       

GELENEK HALİNE GELDİ

Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mehmet Çelik, ‘Odalar Birliğinin öncülüğünde Ahilik Haftası etkinliklerinin devam ettiğini belirterek, “Bizler de, Berberler ve Kuaförler Odası olarak huzurevinde kalan yaşlılarımızı ve engelli kardeşlerimizi ziyaret ettik. Geçen yıllarda olduğu gibi bu yılki Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında da böyle bir uygulama yapıyoruz. Huzur evinde kalan amcalarımız teyzelerimiz var. Onları hem ziyaret edelim, hem de saç ve kişisel bakımlarını yapalım istedik. Bu konuda destek vermeye de her zaman hazırız. Esnaf Odaları Birliğimiz başta olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

BİZLERİ YALNIZ BIRAKMADILAR

Bakım Merkezi Sorumlusu Banu Oruç,  “Esnafımızın Ahilik Haftasını kutluyorum. Bu yıl da Esnaf Odaları Birliğimiz bizleri yalnız bırakmadı.  Berber ve kuaförlerimiz, yaşlılarımızın her yıl olduğu gibi bakımlarını yaptılar. Berberler ve Kuaförler odasına teşekkür ediyorum” diye konuştu. Saç tıraşı olup yüz bakımı yaptıran bakım merkezinin sakinleri de uygulamadan duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap