Uyuşturucuyla Mücadele Devam Ediyor

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Uyuşturucuyla Mücadele Devam Ediyor
Haberin Tarihi: 21.9.2021 15:51:00 - Okunma Sayısı:242 defa okundu.

Isparta'da Son 10 Günde 26 Şahıs Yakalandı

UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE DEVAM EDİYOR

ISPARTA'DA SON 10 GÜNDE 26 ŞAHIS YAKALANDI

Isparta Emniyet Müdürlüğü'nün "Uyuşturucu Maddenin Kullanımı ve Satışının Engellenmesi"ne yönelik çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Isparta Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler son 10 gün içerisinde düzenlediği çeşitli operasyonlarda Uyuşturucu madde bulundurmak-kullanmak ve uyuşturucu madde ticareti yapma suçlarından 26 şahsı yakalayarak adli mercilere teslim etti.

Isparta Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; “Isparta İl Emniyet Müdürlüğünce İl merkezi ve ilçelerde, 11 Eylül – 20 Eylül 2021 tarihleri arasında yapılan operasyonlarda, Uyuşturucu Madde Bulundurmak- Kullanmaktan ve Uyuşturucu Madde Ticareti Yapma suçlarından 26 şahıs yakalanmıştır.Operasyonlarda yapılan aramada; 193,4 gr uyuşturucu ve uyarıcı nitelikli narkotik madde,  2440 kullanımlık halisinojen narkotik madde, 12 adet uyarıcı nitelikli hap, 1 adet Hassas Terazi, Çok sayıda uyuşturucu kullanımında faydalanılan aparat ele geçirilmiştir. Operasyonlar kapsamında yakalanan 4 şahıs, Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanmış olup, 2 şahıs hakkında ise adli kontrol tedbiri uygulanmıştır” denildi.

Ayrıca, Uyuşturucu ve uyarıcı maddenin kullanılması ve ticaretinin önlenmesine yönelik olarak yapılan operasyonların kararlılıkla devam edeceği bildirildi.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap