EYT'YE MHP'DEN DESTEK

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,EYT'YE MHP'DEN DESTEK
Haberin Tarihi: 23.11.2021 11:32:45 - Okunma Sayısı:205 defa okundu.

EYT Isparta Temsilcisi Bahri Yüceer ve beraberindekiler MHP İl Başkanı Hasan Basri Sönmez'i makamında ziyaret ettiler.

EYT'YE MHP'DEN DESTEK

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin grup toplantısında EYT"yi dillendirmek, emeklilikte yaşa takılanları heyecanlandırdı. Bu heyecan Isparta'da da yankı buldu. EYT Isparta Temsilcisi Bahri Yüceer ve beraberindekiler MHP İl Başkanı Hasan Basri Sönmez'i makamında ziyaret ettiler.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT), 1999 yılında çıkan yasanın hak kayıplarına neden olduğunu, sigortalı çalışanların emeklilik ve çalışma koşullarının yeniden düzenlenmesi için tüm yurtta olduğu gibi Isparta'da bir dizi görüşmeler yapmaya başladılar. Bugüne kadar siyasi çevrelerden pek destek alamayan EYT'liler MHP İl Başkanı Hasan Basri Sönmez' i ziyaret ettiler. Ziyarette EYT Isparta yönetimi ve beraberindekiler hazır bulundu. MHP İl Başkanı Sönmez, başkanlar toplantısında Ankara'da konuyu görüşeceğini ve bu konunun çözüme kavuşması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Siyasilerin toplantılarda EYT' lileri de bulundurması talep edildi.

EYT Isparta heyeti, ziyaretlerin devam edeceğini belirterek, kendilerini kabul eden MHP İl Başkanı Hasan Basri Sönmez'e teşekkür ettiler.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap