Usta Sanatçı Müfit Can Saçıntı, Yeni Oyunu "İtiraz Ediyorum" İle Isparta'ya Geliyor!

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Usta Sanatçı Müfit Can Saçıntı,  Yeni Oyunu "İtiraz Ediyorum" İle  Isparta'ya Geliyor!
Haberin Tarihi: 21.1.2022 14:43:25 - Okunma Sayısı:848 defa okundu.

Mandıra Filozofu filmleriyle tanınan usta sanatçı Müfit Can Saçıntı, yeni oyunu "İtiraz Ediyorum" ile Isparta'ya geliyor!

USTA SANATÇI MÜFİT CAN SAÇINTI,

YENİ OYUNU "İTİRAZ EDİYORUM" İLE

ISPARTA'YA GELİYOR!

Yönetmen, senarist tiyatro oyuncusu Müfit Can Saçıntı nam-ı diğer Mandıra filozofu, 24 Ocak 2022 tarihinde Isparta Belediyesi Kültür Merkezinde izleyicisi ile buluşuyor.

Mandıra Filozofu filmleriyle tanınan usta sanatçı Müfit Can Saçıntı, yeni oyunu "İtiraz Ediyorum" ile Isparta'ya geliyor!


Mandıra Filozofu filmleriyle tanınan, Müfit Can Saçıntı, İtiraz Ediyorum isimli, canlı müzikli tek kişilik güldürüsünde, güldürürken düşündürmekle kalmıyor, eğlendirirken de düşündürüyor.
 
Filmlerindeki eğlenceli kapitalist sistem eleştirisini gösterisinde de sürdüren  Müfit Can Saçıntı, gösterinin isminden de anlaşılacağı gibi çeşitli konularda  itirazlarını eğlenceli bir şekilde dile getiriyor. Evlilikten, eğitim sistemine, çalışma  hayatından reklamlara kadar, pek çok konuda düşündürürken güldürmeyi  başarıyor.

Oyunun canlı müziklerini ise, dünyada ender bulunan kontr tenor bir sese sahip Ateş Arya yapıyor… Oyunda Kantodan “Rap”e kadar pek çok eğlenceli şarkı yer alıyor.

 

 

Bu Haberi PaylaşYorum Yap