“ATADAN TORUNA, GONCADAN KOKUYA: GÜL ÇOCUK” PROJESİ BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI…

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,“ATADAN TORUNA, GONCADAN KOKUYA: GÜL ÇOCUK” PROJESİ BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI…
Haberin Tarihi: 9.5.2022 15:47:50 - Okunma Sayısı:249 defa okundu.

Projeye katılmaya hak kazanan öğrencileri, 23-28.05.2022 tarihleri arasında Meyvecilik Araştırma Enstitüsü’nde bir haftalık eğlenceli bir bilim kampı bekliyor.

ATADAN TORUNA, GONCADAN KOKUYA: GÜL ÇOCUKPROJESİ BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI…

Atadan Toruna, Goncadan Kokuya: Gül Çocuk” projesi başvuruları geçtiğimiz haftalarda tamamlandı. Ailesi tarımla uğraşan, Eğirdir İlçesi’nde 7. sınıfta öğrenim gören öğrencilerin başvurusuna açık olan projeye öğrenciler yoğun ilgi gösterdiler.  

TÜBİTAK 4004 - Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destekleme Programı kapsamında desteklenen 121B843 no’lu projeye katılmaya hak kazanan öğrencileri, 23-28.05.2022 tarihleri arasında Meyvecilik Araştırma Enstitüsü’nde bir haftalık eğlenceli bir bilim kampı bekliyor.

Değerlendirmeler sonucunda proje etkinliklerine katılmaya hak kazanan asil ve yedek katılımcı listesine,  proje ve kurum web adreslerinden (www.gul-cocuk.com ya da https://arastirma.tarimorman.gov.tr/marem/) ulaşılabilir.  

 

 

Asil Liste

Adı - Soyadı

Okulu

1

Feyza Nur Altundağ

Yukarı Gökdere Mustafa Köklü Ortaokulu

2

Ayşe Ecrin Ayyıldız

Mustafa Çetinkaya Ortaokulu

3

Kemal Burak Çakıcı

Süleyman Demirel Ortaokulu

4

Yasemin Metin

Bağlar Ortaokulu

5

Akın Bilge

Yukarı Gökdere Mustafa Köklü Ortaokulu

6

Hatice Buse Taşbaş

Bağlar Ortaokulu

7

Hilal Nur Çelik

Süleyman Demirel Ortaokulu

8

Ömer Faruk Sarıkaya

Yukarı Gökdere Mustafa Köklü Ortaokulu

9

Gözde Ünal

Süleyman Demirel Ortaokulu

10

İlayda Ünal

Atatürk Ortaokulu

11

Mehmet Erdem Öztürk

Süleyman Demirel Ortaokulu

12

Sude Çatal

Süleyman Demirel Ortaokulu

13

Tuğba Gürfidan

Yukarı Gökdere Mustafa Köklü Ortaokulu

14

Mustafa Çetin

Mustafa Çetinkaya Ortaokulu

15

Osman Berk Şenol

Süleyman Demirel Ortaokulu

16

Kübra Süntür

Bağlar Ortaokulu

17

Ahmet Taha Çatal

Süleyman Demirel Ortaokulu

18

Hakkı Tuna Sürücü

Süleyman Demirel Ortaokulu

19

Musa Kılınç

Yukarı Gökdere Mustafa Köklü Ortaokulu

20

Berfin Çerçinli

Bağlar Ortaokulu

21

Tuğrul Savaş

Atatürk Ortaokulu

22

Emrullah Oğuz

Mustafa Çetinkaya Ortaokulu

23

Nisanur Yavuz

Atatürk Ortaokulu

24

Süreyya Oktar

Süleyman Demirel Ortaokulu

Yedek Liste

Adı Soyadı

Okulu

1

Faden Çelebi

Bağlar Ortaokulu

2

Emine Ela Sarıdoğan

Atatürk Ortaokulu

3

Fatma Nil Durgut

Süleyman Demirel Ortaokulu

4

Zeliha Çetin

Mustafa Çetinkaya Ortaokulu

5

Hüseyin Şenyiğit

Bağlar Ortaokulu

6

Mustafa Yiğit Dikmen

Bağlar Ortaokulu

7

Ezgi Yavuz

Mustafa Çetinkaya Ortaokulu

8

Beyza Nur Çevik

Mustafa Çetinkaya Ortaokulu

9

Kübra Erdoğan

Bağlar Ortaokulu

10

Enes Çağlar Savaş

Atatürk Ortaokulu

11

Yaşar Ali Göktaş

Bağlar Ortaokulu

12

Esra Bozdoğan

Yukarı Gökdere Mustafa Köklü Ortaokulu

13

Arda Ünal

Yukarı Gökdere Mustafa Köklü Ortaokulu

14

Ayşenaz Üstündağ

Bağlar Ortaokulu

15

Hakkı Erdoğan

Yukarı Gökdere Mustafa Köklü Ortaokulu

 

Bu Haberi Paylaş



Yorum Yap