15:15:19 ISPARTA YEDAM ATÖLYE SERGİSİ AÇILDI 14:43:21 Başdeğirmen Gül Kokulu Çınarlar Vefa Konağı Sakinlerini Ziyaret Etti 14:27:17 Uluborlu Kiraz Festivalinde Aylin Cesur, “Az Kaldı” Dedi 10:01:16 Emeklilerin Bayram İkramiyeleri 2 İle 7 Temmuz Tarihleri Arasında Hesaplara Yatırılacak 09:37:33 Kuleönü Belediye Başkanlığı Kilit Parke Taşı Alacak 09:32:00 Isparta İl Jandarma Komutanlığı Bina Bakım Ve Onarım İşi Yaptıracak 09:26:46 Isparta Belediye Başkanlığı Kapalı Spor Salonu Ve Soyunma Odası Yaptıracak 17:09:36 Gül 2 Küçük Sanayi Sitesinde İlk Etabın İnşaatına Başlanıyor 16:55:01 ANKARA’DA ÇALINAN ARAÇ, EĞİRDİR’DE YAKALANDI 16:05:21 HER KURBAN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA CAN! 15:21:42 Başdeğirmen: Eğitim Anlamında Ne İsterseniz Biz Varız 09:38:42 Isparta İcra Dairesi Müdürlüğü Isparta Merkez'de 3+1 Daire İcradan Satılık 09:33:58 Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şarkikaraağaç Bilim Sanat Merkezini Onarım Yaptıracak 09:28:38 Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğirdir Süleyman Demirel Ortaokulunu Onarım Yaptıracak 15:23:13 AYLİN CESUR VE İYİ PARTİ TÜRKMEN YÖRÜK ŞENLİĞİNDE! 15:17:32 ISPARTA BELEDİYESİNDEN YAZ SPOR KURSLARI 13:53:58 AEDAŞ, Vatandaşları Elektrik Şebekelerine Müdahale Edilmemesi Konusunda Uyardı 11:33:05 SDÜ İle Malezya Selangor Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı 11:16:15 İKİ RESİM ARASINDAKİ FARK VE TURİZM 10:00:19 Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğirdir Gülpembe Anaokulu Onarım İşi Yaptıracak

Devletin Güler Yüzünü Milletimize Göstermeliyiz

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Devletin Güler Yüzünü Milletimize Göstermeliyiz
Haberin Tarihi: 27.5.2022 11:41:13 - Okunma Sayısı:219 defa okundu.

Geçtiğimiz hafta Isparta Valiliği görevine başlayan Aydın Baruş ilk röportajını Demokrat Gazetesi’ne verdi.

Devletin Güler Yüzünü Milletimize Göstermeliyiz

Geçtiğimiz hafta Isparta Valiliği görevine başlayan Aydın Baruş ilk röportajını Demokrat Gazetesi’ne verdi. Vali Baruş, ‘Devletimizin güler yüzünü milletimize göstermek başlıca görevlerimizden. Isparta’da olmaktan çok mutluyum. Ispartalıların ne kadar sıcakkanlı insanlar olduğunu hissedebiliyorsunuz’ dedi.

Isparta’nın yeni Valisi Aydın Baruş, tebrikleri ve hayırlı olsun ziyaretlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Demokrat Gazetesi’nin mihenk taşı isimlerinden Gazeteci Hasan Özbek’i kabul eden Vali Aydın Baruş, kamuoyuna ve kurumlara mesajlar verdi.

18 Mayıs 2022’de göreve başlar başlamaz konut etrafındaki bazı vatandaşlarla görüştüğünü ifade eden Vali Baruş, Ispartalıların devletine ve milletine saygılı insanlar olduğunu da vurguladı.

Baruş ilk izlenim olarak Isparta insanının güler yüzlü, candan, sıcak ve duygulu olduğunu Demokrat Gazetesi Baş Yazarı Hasan Özbek’e anlattı.

Hasan Özbek’e konuşan Baruş “Ben aslen Edirneliyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Daha önce Bolu ve Malatya’da görev yaptım. Isparta’ya daha önce hiç gelmedim. 10 sene önce bir seyahat sırasında Isparta’nın içinden geçtim. Isparta doğal güzelliklere sahip huzurlu, örf ve adetine sahip çıkan, sıcak kanlı ve saygılı insanlardan oluşuyor. Benim felsefem; vatandaşı makam kapımda bekletmek değil, vatandaşın ayağına giderek sorunları çözmektir. Görev yaptığım sürece vatandaşa devletin güler yüzünü göstermek buradan ayrılırken sıcak intibalar bırakmaktır. Bir yerin kalkınması ancak o ildeki kurumların birlikte hareket etmesi ile hızlı şekilde mümkün olabiliyor” dedi.

ISPARTASPOR BENİ ÇOK MUTLU ETTİ

Hasan Özbek’in spor hakkındaki sorusuna da cevap veren Vali Aydın Baruş: “ Sporun her branşını çok severim. Amatör olarak spor yaptım. Ispartaspor’un 2.Ligde olmasına çok sevindim. Bizlerin en büyük ihmali spor yapmamaktır.  Ispartaspor’a destek vereceğim. Sizin Ispartaspor kurucusu olmanıza çok sevindim” dedi. Gazeteci Özbek’te Vali Baruş’a yeni görevinde başarılar diledi. ( Tuna Ünal)

Bu Haberi PaylaşYorum Yap