15:15:19 ISPARTA YEDAM ATÖLYE SERGİSİ AÇILDI 14:43:21 Başdeğirmen Gül Kokulu Çınarlar Vefa Konağı Sakinlerini Ziyaret Etti 14:27:17 Uluborlu Kiraz Festivalinde Aylin Cesur, “Az Kaldı” Dedi 10:01:16 Emeklilerin Bayram İkramiyeleri 2 İle 7 Temmuz Tarihleri Arasında Hesaplara Yatırılacak 09:37:33 Kuleönü Belediye Başkanlığı Kilit Parke Taşı Alacak 09:32:00 Isparta İl Jandarma Komutanlığı Bina Bakım Ve Onarım İşi Yaptıracak 09:26:46 Isparta Belediye Başkanlığı Kapalı Spor Salonu Ve Soyunma Odası Yaptıracak 17:09:36 Gül 2 Küçük Sanayi Sitesinde İlk Etabın İnşaatına Başlanıyor 16:55:01 ANKARA’DA ÇALINAN ARAÇ, EĞİRDİR’DE YAKALANDI 16:05:21 HER KURBAN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA CAN! 15:21:42 Başdeğirmen: Eğitim Anlamında Ne İsterseniz Biz Varız 09:38:42 Isparta İcra Dairesi Müdürlüğü Isparta Merkez'de 3+1 Daire İcradan Satılık 09:33:58 Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şarkikaraağaç Bilim Sanat Merkezini Onarım Yaptıracak 09:28:38 Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğirdir Süleyman Demirel Ortaokulunu Onarım Yaptıracak 15:23:13 AYLİN CESUR VE İYİ PARTİ TÜRKMEN YÖRÜK ŞENLİĞİNDE! 15:17:32 ISPARTA BELEDİYESİNDEN YAZ SPOR KURSLARI 13:53:58 AEDAŞ, Vatandaşları Elektrik Şebekelerine Müdahale Edilmemesi Konusunda Uyardı 11:33:05 SDÜ İle Malezya Selangor Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı 11:16:15 İKİ RESİM ARASINDAKİ FARK VE TURİZM 10:00:19 Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğirdir Gülpembe Anaokulu Onarım İşi Yaptıracak

Saadet Partisi Eğirdir İlçe Başkanı Hasan Kaya: “Böyle Belediyecilik, Böyle Hizmet Ve Turizm Anlayışınız Olmaz Olsun!”

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Saadet Partisi Eğirdir İlçe Başkanı Hasan Kaya: “Böyle Belediyecilik, Böyle Hizmet Ve Turizm Anlayışınız Olmaz Olsun!”
Haberin Tarihi: 11.6.2022 15:04:29 - Okunma Sayısı:601 defa okundu.

Saadet Partisi Eğirdir İlçe Başkanı Hasan Kaya, Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’ün her gelen misafirlere, ücretsiz tekne turu, ücretsiz yemek organizasyonu yaptığını bu durumdan Eğirdir esnafının mağdur olduğu ve kazanç sağlayamadığını belirten Başkan Hasan Kaya, Belediye Başkanı Gök’e “ilçeye hizmet edin ve yatırım yapın, ilçenin gelişmesine katkı sağlayın” diye serzenişte bulundu.

Saadet Partisi Eğirdir İlçe Başkanı Hasan Kaya:

Böyle Belediyecilik, Böyle Hizmet Ve Turizm Anlayışınız Olmaz Olsun!”

Saadet Partisi Eğirdir İlçe Başkanı Hasan Kaya, Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’ün her gelen misafirlere, ücretsiz tekne turu, ücretsiz yemek organizasyonu yaptığını bu durumdan Eğirdir esnafının mağdur olduğu ve kazanç sağlayamadığını belirten Başkan Hasan Kaya, Belediye Başkanı Gök’e “ilçeye hizmet edin ve yatırım yapın, ilçenin gelişmesine katkı sağlayın” diye serzenişte bulundu.

Saadet Partisi Eğirdir İlçe Başkanı Hasan Kaya şunları ifade etti:

“Bedava Tekne Turları…

Bedava Yemek Organizasyonları…

Bedava İçecek İkramları…

Esnafımız siftah yapmadan kepenk kapatırken, Belediyemizin maddi sorunları yüzünden işçilerimiz maaş alamazken siz  “İlçe Turizmini Geliştiriyoruz’’ bahanesi ile şahsı itibarınızı tatmin ediyorsunuz.

Böyle Turizm, Böyle Belediyecilik, olmaz olsun…

Yazık Yazık, belediyemizin kasasında milletimizin emeği ve hakkı vardır. Milletimizin alın terini hakkını har vurup harman savuramazsınız.

Göreve geldiğinizden itibaren Belediye İmkânları ile ilçeye elle tutulur, gözle görülür, gelir getirici veya ilçenin gelişmişliğine katkı sağlayacak ne yaptınız?

Adaya Ring Aracı ve Elektrikli Tekne ile mi Eğirdir Turizmini geliştiriyorsunuz, bu yüzden mi sokaklarda ve otellerde turist kaynıyor!

Birde çıkmışsınız bunun reklamını yapıyorsunuz. Turizme hizmet veren esnafın masa sandalyesini kaldırarak ceza yazarak mı Turizme Önem veriyorsunuz ve geliştiriyorsunuz?

Turizm ile ilgili hizmet veren hangi esnafımızı ziyaret ettiniz, derdini dinlediniz, çözüm için hangisine derman oldunuz?

İşiniz Gücünüz Reklam

Bilmemek ayıp veya günah değil, bilenlerden öğrenmemek ayıptır. İletişime kapalı, kimseye minnet etmem, ben ne diyorsam, ne yapıyorsam doğrudur anlayışınız sizin felaketiniz olduğu kadar ilçemizin de felaketidir.

Gözlerinize perde inmiş, kalp gözleriniz kapanmış, görün halinizi artık…

Ben duygunuz o kadar ileri gitmiş ki, size oy verenleri bile duymaz, görmez olmuşsunuz.

Artık Yeter…

Eğirdir de insanlar size Şehrül-Emin vasfı yüklemişti ve görevlendirmişti. Siz bu yönetim anlayışınız ile bunu yerine getiremiyorsunuz. Hayal Dünyanızda Gezintiye Çıkmışsınız, Turistik Tatil Yapıyorsunuz.

Milletimiz kan ağlıyor, iktidarınızın vermiş olduğu korku imparatorluğu yüzünden ses çıkmıyor. Ama siz bunu her şey yolunda güllük gülistanlık olarak algılıyorsunuz. Bu algınız ve körlüğünüzün karşılığı seçim sandığı milletin önüne konduğunda karşınıza çıkacaktır.

Eğirdir siyasi tarihinde en yüksek oy ile belediye başkanlığını almış olmanız sizi her zaman haklı ve güçlü kılmaya yetmez. En büyük güç sandıktır, en büyük güç ilçeye kazandırdığınız yatırımlardır. Kaldı ki Belediye Bütçesi ile kazandırdığınız şimdiye kadar Hayal harici hiçbir şey yoktur.

Bırakın boş işleri bu ilçeye hizmet edin ve yatırım yapın, ilçenin gelişmesine katkı sağlayın.”

Saadet Partisi Eğirdir İlçe Başkanı

Hasan KAYA

Bu Haberi PaylaşYorum Yap