15:15:19 ISPARTA YEDAM ATÖLYE SERGİSİ AÇILDI 14:43:21 Başdeğirmen Gül Kokulu Çınarlar Vefa Konağı Sakinlerini Ziyaret Etti 14:27:17 Uluborlu Kiraz Festivalinde Aylin Cesur, “Az Kaldı” Dedi 10:01:16 Emeklilerin Bayram İkramiyeleri 2 İle 7 Temmuz Tarihleri Arasında Hesaplara Yatırılacak 09:37:33 Kuleönü Belediye Başkanlığı Kilit Parke Taşı Alacak 09:32:00 Isparta İl Jandarma Komutanlığı Bina Bakım Ve Onarım İşi Yaptıracak 09:26:46 Isparta Belediye Başkanlığı Kapalı Spor Salonu Ve Soyunma Odası Yaptıracak 17:09:36 Gül 2 Küçük Sanayi Sitesinde İlk Etabın İnşaatına Başlanıyor 16:55:01 ANKARA’DA ÇALINAN ARAÇ, EĞİRDİR’DE YAKALANDI 16:05:21 HER KURBAN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA CAN! 15:21:42 Başdeğirmen: Eğitim Anlamında Ne İsterseniz Biz Varız 09:38:42 Isparta İcra Dairesi Müdürlüğü Isparta Merkez'de 3+1 Daire İcradan Satılık 09:33:58 Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şarkikaraağaç Bilim Sanat Merkezini Onarım Yaptıracak 09:28:38 Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğirdir Süleyman Demirel Ortaokulunu Onarım Yaptıracak 15:23:13 AYLİN CESUR VE İYİ PARTİ TÜRKMEN YÖRÜK ŞENLİĞİNDE! 15:17:32 ISPARTA BELEDİYESİNDEN YAZ SPOR KURSLARI 13:53:58 AEDAŞ, Vatandaşları Elektrik Şebekelerine Müdahale Edilmemesi Konusunda Uyardı 11:33:05 SDÜ İle Malezya Selangor Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı 11:16:15 İKİ RESİM ARASINDAKİ FARK VE TURİZM 10:00:19 Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğirdir Gülpembe Anaokulu Onarım İşi Yaptıracak

KUAFÖRLERE EĞİTİM USTALARA PLAKET

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,KUAFÖRLERE EĞİTİM USTALARA PLAKET
Haberin Tarihi: 21.6.2022 16:23:35 - Okunma Sayısı:136 defa okundu.

Isparta Berberler ve Kuaförler Odası tarafından kuaförlerin mesleki gelişimine katkı sunmak amacıyla eğitim çalışması düzenlendi. Etkinlikte, mesleğe yıllarını vermiş berber ve kuaför ustalarına ayrıca şehir dışında ilimizi temsil eden kuaförlük eğitmenlerine teşekkür plaketi verildi.

KUAFÖRLERE EĞİTİM USTALARA PLAKET

Isparta Berberler ve Kuaförler Odası tarafından kuaförlerin mesleki gelişimine katkı sunmak amacıyla eğitim çalışması düzenlendi. Etkinlikte, mesleğe yıllarını vermiş berber ve kuaför ustalarına ayrıca şehir dışında ilimizi temsil eden kuaförlük eğitmenlerine teşekkür plaketi verildi.

Meydan AVM Kültür Merkezinde düzenlenen programa, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural,  Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin Gözgün, oda başkanları, meslekten emekli olmuş ustalar ve kuaför esnafı katıldı. Etkinliğin açılış konuşmasında Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mehmet Demiralay, üyelerinin mesleki gelişimlerine katkı sunacak bu tür eğitimleri önemsediklerini ve bu etkinliklere devam edeceklerini söyledi.

KUAFÖR ESNAFIMIZ MÜŞTERİSİNE EN

İYİ HİZMETİ VERME GAYESİNDEDİR

Birlik Başkanı Ahmet Tural, mesleğe yıllarını vermiş değerli ustaları burada görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Eğitim çalışmasının düzenlenmesinde Oda Başkanı Mehmet Demiralay ve yönetimini ayrıca emeği geçen herkesi tebrik eden Başkan Tural, “Esnaf Odaları Birliği olarak, değişen dünya düzenine ayak uydurmak, teknolojinin imkanlarından yararlanmak ve mesleki gelişmeyi sağlamak için bu tür eğitim faaliyetlerini her zaman destekledik desteklemeye de devam ediyoruz. Sizler insanımızın güzel görünmesi, için hizmet verenlersiniz. Eğer kişi veya toplum iyi yönde değişim istiyorsa, bu kuaförlerimizin değişimi ile daha kolay olacaktır.  Ispartamızda da berber ve kuaför esnafımız hizmet standardını ve kalitesini her geçen gün artırarak, müşterilerine en iyi hizmeti verme gayesindedir. Bu nedenle eğitimler berber ve kuaförlerin olmazsa olmazıdır. Mesleğinizin gelişmesine katkıda bulunacağına inandığım bu organizasyonun hayırlı olmasını diler, eğitmenlerimize teşekkür ederim. Ayrıca bugün burada ustalarımız var. Yine başka şehirlerde esnafımıza eğitim veren eğitmenlerimiz var. Bir vefa örneği olarak, oda yönetimince kendilerine teşekkür plaketi sunulacak. Ben bu duyarlı davranışlarından dolayı da oda yönetimini kutluyor, ustalarımıza hayırlı ömürler diliyorum. İlimizi temsil eden eğitmenlerimize de başarılarının devamını diliyorum” dedi.  Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin Gözgün de, insanın vizyonunun saçıyla özdeşleştiğini belirterek, “Bunun en güzel sanatını icra eden, ona şekil veren sizlersiniz. Erkeği yakışıklı, bayanı güzel kılan sizlersiniz. İyi ki varsınız” diye konuştu.

MESLEĞİN USTALARI UNUTULMADI

Konuşmaların ardından mesleğe yıllarını vermiş şimdi emekliye ayrılmış olan ustalara, ayrıca şehir dışında ilimizi başarıyla temsil eden kuaför eğitmenlerine Birlik Başkanı Ahmet Tural ve Belediye Başkan Yardımcısı Fahreddin Gözgün tarafından teşekkür plaketi verildi. Etkinlik,  Hidayet Uluğ’un türban tasarımı, Ayla Çıbıkçı’nın topuz tasarımı, Hacer Tezcan’ın renklendirme eğitimiyle son buldu.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap