17:05:25 30 HAZİRAN "KORUYUCU AİLE GÜNÜ" 15:15:19 ISPARTA YEDAM ATÖLYE SERGİSİ AÇILDI 14:43:21 Başdeğirmen Gül Kokulu Çınarlar Vefa Konağı Sakinlerini Ziyaret Etti 14:27:17 Uluborlu Kiraz Festivalinde Aylin Cesur, “Az Kaldı” Dedi 10:01:16 Emeklilerin Bayram İkramiyeleri 2 İle 7 Temmuz Tarihleri Arasında Hesaplara Yatırılacak 09:37:33 Kuleönü Belediye Başkanlığı Kilit Parke Taşı Alacak 09:32:00 Isparta İl Jandarma Komutanlığı Bina Bakım Ve Onarım İşi Yaptıracak 09:26:46 Isparta Belediye Başkanlığı Kapalı Spor Salonu Ve Soyunma Odası Yaptıracak 17:09:36 Gül 2 Küçük Sanayi Sitesinde İlk Etabın İnşaatına Başlanıyor 16:55:01 ANKARA’DA ÇALINAN ARAÇ, EĞİRDİR’DE YAKALANDI 16:05:21 HER KURBAN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA CAN! 15:21:42 Başdeğirmen: Eğitim Anlamında Ne İsterseniz Biz Varız 09:38:42 Isparta İcra Dairesi Müdürlüğü Isparta Merkez'de 3+1 Daire İcradan Satılık 09:33:58 Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şarkikaraağaç Bilim Sanat Merkezini Onarım Yaptıracak 09:28:38 Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğirdir Süleyman Demirel Ortaokulunu Onarım Yaptıracak 15:23:13 AYLİN CESUR VE İYİ PARTİ TÜRKMEN YÖRÜK ŞENLİĞİNDE! 15:17:32 ISPARTA BELEDİYESİNDEN YAZ SPOR KURSLARI 13:53:58 AEDAŞ, Vatandaşları Elektrik Şebekelerine Müdahale Edilmemesi Konusunda Uyardı 11:33:05 SDÜ İle Malezya Selangor Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı 11:16:15 İKİ RESİM ARASINDAKİ FARK VE TURİZM

Fatmagül’ün Arkasında Kocaman Bir Türkiye Var

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Fatmagül’ün Arkasında Kocaman Bir Türkiye Var
Haberin Tarihi: 23.6.2022 09:57:03 - Okunma Sayısı:112 defa okundu.

Meksika’nın Leon şehrinde gerçekleştirilen Yıldızlar Dünya Halter Şampiyonasında +81 kiloda yarışan Isparta Belediyesi Spor Kulübü Halter Takımı Milli Sporcusu Fatmagül Çevik, 99 koparma, 120 silkme ve toplamda 219 kilogram kaldırarak, dünya ikincisi oldu.

Fatmagül’ün Arkasında Kocaman Bir Türkiye Var

Meksika’nın Leon şehrinde gerçekleştirilen Yıldızlar Dünya Halter Şampiyonasında +81 kiloda yarışan Isparta Belediyesi Spor Kulübü Halter Takımı Milli Sporcusu Fatmagül Çevik, 99 koparma, 120 silkme ve toplamda 219 kilogram kaldırarak, dünya ikincisi oldu. Milli gururumuz Fatmagül Çevik, memleketi Isparta’da coşkuyla karşılandı.

Milli Sporcu Fatmagül Çevik, belediyeye gelişinde Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve belediye çalışanları tarafından çiçek ve alkışlarla karşılandı. Başkan Başdeğirmen, Fatmagül Çevik’i altınla ödüllendirdi.

Fatmagül Çevik ve ailesini makamında ağırlayan Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “Fatmagül’ün arkasında kocaman bir Türkiye var. Ailemiz çok güzel bir evlat yetiştirmiş. Fatmagül sürekli olarak aldığı dereceleriyle bizim göğsümüzü kabartıyor. Dünya ve Avrupa’da aldığı dereceler bizim için çok önemli. Avrupa’da aldığı birincilikle göndere Türk Bayrağımızı çektirerek İstiklal Marşımızı söyletti. Dünya ikincisi oldu, 1 kilogramla birinciliği kaçırdığını söylüyor. Fatmagül kendisine bir hedef koydu. İnşallah bir sonraki şampiyonada dünya birincisi olacak ve İstiklal Marşımızı kendisi bulunduğu ülkede söylerken biz de burada eşlik edeceğiz” dedi.

Fatmagül Çevik’in Isparta Belediyesi Spor Kulübü Halter Takımı sporcusu olduğunu kaydeden Başkan Başdeğirmen, “Fatmagül’ün derece alması bizim için çok önemli. Isparta Belediyemizi de birçok yerde tanıtıyorsunuz. Ispartalı ve Isparta Belediyesi, Isparta halkı adına madalya getirmen bizleri gururlandırdı ve onurlandırdı, mutlu etti. Yüce Rabbim sana ömür boyunca ailenle birlikte çok güzel duygular yaşatsın” şeklinde konuştu.

Fatmagül Çevik, Meksika’nın Leon şehrinde gerçekleştirilen Yıldızlar Dünya Halter Şampiyonasına 8 ülkeden birçok sporcunun katıldığını belirtti. Şampiyonaya 3 ay gece gündüz demeden hazırlandığını ifade eden Çevik, “Çok şükür güzel bir sonuç aldık. Beni destekleyen başta Isparta Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen olmak üzere, her zaman arkamda olan Isparta halkımıza çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Isparta Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nde görevli olan Fatmagül Çevik’in babası Bayram Çevik, spora ve sporcuya verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür etti. Isparta’da çok yetenekli gençlerin olduğunu belirten Çevik, “Allah’ın izniyle bize sağladığınız imkanlarla nice Fatmagül’ler gibi Ay Yıldızlı Bayrağımızı göndere çektireceğiz. Allah sizden razı olsun başkanım, teşekkür ediyorum” diye konuştu.  

Fatmagül Çevik, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i ziyaretinin ardından ailesiyle birlikte belediyenin üstü açık otobüsüyle şehir turu atarak, Isparta halkını selamladı.

 

 

Bu Haberi PaylaşYorum Yap