09:50:51 Isparta Orman İşletme Müdürlüğü Ekonomik Ömrünü Tamamlamış Araç Ve Asansör Satışı Yapacak 09:44:39 Isparta Belediye Başkanlığı Çocuk Oyun Grubu Ve Açık Hava Spor Aletleri Alacak 09:38:20 Süleyman Demirel Üniversitesi Atölye Malzemesi Satın Alacak 09:30:56 GÜLSÜM TAŞLIPINAR VEFAT ETTİ 17:37:11 MOBİLYA URGE’Sİ SONUÇ VERDİ 17:31:15 EĞİRDİR’DE KENTSEL GELİŞİM – Ali SİNAN 9 (BÖLÜM 7 / 9) 13:49:20 EĞİRDİR GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ 11:54:54 Isparta’ya Donanımlı Hayvan Hastanesi Kuruluyor 10:22:48 ARDIÇ GÖNÜLLÜLERİNDEN DUYURU 10:07:47 Meyve Sineğinin Mücadelesinde Sirkeli Tuzak Kullanılacak 09:48:30 Senirce Ovasında GES Yatırımında Şalter Açıldı, Elektrik Üretimi Başladı 09:39:57 Isparta İcra Dairesi Müdürlüğünce Isparta Merkez'de 3+1 Daire İcradan Satılık 09:34:12 Yalvaç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Öğrenci Taşıma Hizmeti Alacak 09:27:36 Terörizmle Mücadele Eğitim Ve Tatbikat Merkezi Tuvalet Tadilat İşleri Yaptıracak 15:41:18 Eğirdir Gölüne 1 Milyon 391 Bin 500 Adet Sazan Yavrusu Bırakıldı 11:16:08 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yunus Emre Kabri Başında Dualarla Anıldı 11:08:29 Vali Aydın Baruş, Ziyaretlere Devam Ediyor 10:58:44 Isparta Belediye Başkanlığı Yangın Tesisat İşleri Yaptıracak 10:35:48 Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Bina İnşaatı Yaptıracak 10:29:35 Süleyman Demirel Üniversitesi Tek Kullanımlık Ve Mutfak Malzemeleri Alacak

Isparta 3. Uluslararası Bisiklet Festivali Sona Erdi

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Isparta 3. Uluslararası Bisiklet Festivali Sona Erdi
Haberin Tarihi: 25.7.2022 11:15:29 - Okunma Sayısı:264 defa okundu.

Isparta Belediyesi sponsorluğunda TIEB Bisiklet Kulübü tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenen Uluslararası Bisiklet Festivali sona erdi. Festivalin son gününde bisikletçiler Gölcük Tabiat Parkı turu atarken, oyunlar oynadı, gönüllerince eğlendiler.

Isparta 3. Uluslararası Bisiklet Festivali Sona Erdi

Bisikletçiler güzel anılarla Isparta’dan ayrıldılar

Isparta Belediyesi sponsorluğunda TIEB Bisiklet Kulübü tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenen Uluslararası Bisiklet Festivali sona erdi. Festivalin son gününde bisikletçiler Gölcük Tabiat Parkı turu atarken, oyunlar oynadı, gönüllerince eğlendiler.

Isparta 3. Uluslararası Bisiklet Festivali yurtdışı ve yurtiçinden 120 bisikletçinin katılımıyla gerçekleştirildi. Isparta halkının da eşlik ettiği festivalde 3 gün boyunca dolu dolu etkinlikler yaşandı. Festivalin başlangıcında Isparta Valisi Aydın Baruş ve Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in de katılımıyla Kayı Köyüne gece bisiklet turu yapıldı. Bisikletçiler, festival kapsamında Kuyucak Köyü ve Sagalassos Antik Kenti turu da gerçekleştirdi. Festival kapsamında Solo Türk gösterisi ve Ferhat Göçer konseri de yer aldı.

Isparta 3. Uluslararası Bisiklet Festivali, Gölcük Tabiat Parkı turuyla sona erdi. Gökçay Mesirelik Alanındaki kamp bölgesinden hareket eden bisiklet severler, Gölcük Tabiat Parkı’na ulaştı. Burada Gölcük Gölü’nün eşsiz güzelliği eşliğinde dinlenme fırsatı bulan bisikletçiler, halat çekme, ip atlama ve yavaş bisiklet kullanma yarışmaları yaptı. Gölcük Tabiat Parkı ziyaretini fotoğraf çekimiyle noktalayan bisikletçiler, daha sonra Gökçay’daki kamp alanına hareket etti. Vedalaşmanın ardından Isparta 3. Uluslararası Bisiklet Festivali sona erdi.

Bisiklet Festivaline Avusturya’dan gelerek katılan Nuri-Nilgün Selvi çifti ilk defa bir festivalde yer aldıklarını ve çok beğendiklerini belirttiler. Selvi çifti, “Festival çok güzel geçti. Gelecek yıl da gelmeyi düşünüyoruz. Isparta Belediyesi’ne ayrıca teşekkür ederiz. Belediye Başkanımız, ekibi ve Isparta halkı sıcakkanlı. Avusturya’da festival formalarını giyerek arkadaşlarımıza Isparta festivalini anlatacağız. Buraya gelmek isteyenleri yönlendireceğiz. Festivalden çok memnun kaldık. Bir sene sonra katılmak isteyen herkese tavsiye ederiz” dediler.

Yurtiçinden festivale katılan bisikletçiler de festivalin çok güzel geçtiğini söyleyerek, “Çok harika bir festival geçirdik. Isparta çok güzel, çok beğendik. Belediye Başkanımızın desteğini her günümüzde hissettik. Başkanımız Kayı Köyüne kadar bizimle bisiklet sürdü. Beklentilerin üzerinde bir davranıştı, çok sevindik” şeklinde konuştular.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap