09:50:51 Isparta Orman İşletme Müdürlüğü Ekonomik Ömrünü Tamamlamış Araç Ve Asansör Satışı Yapacak 09:44:39 Isparta Belediye Başkanlığı Çocuk Oyun Grubu Ve Açık Hava Spor Aletleri Alacak 09:38:20 Süleyman Demirel Üniversitesi Atölye Malzemesi Satın Alacak 09:30:56 GÜLSÜM TAŞLIPINAR VEFAT ETTİ 17:37:11 MOBİLYA URGE’Sİ SONUÇ VERDİ 17:31:15 EĞİRDİR’DE KENTSEL GELİŞİM – Ali SİNAN 9 (BÖLÜM 7 / 9) 13:49:20 EĞİRDİR GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ 11:54:54 Isparta’ya Donanımlı Hayvan Hastanesi Kuruluyor 10:22:48 ARDIÇ GÖNÜLLÜLERİNDEN DUYURU 10:07:47 Meyve Sineğinin Mücadelesinde Sirkeli Tuzak Kullanılacak 09:48:30 Senirce Ovasında GES Yatırımında Şalter Açıldı, Elektrik Üretimi Başladı 09:39:57 Isparta İcra Dairesi Müdürlüğünce Isparta Merkez'de 3+1 Daire İcradan Satılık 09:34:12 Yalvaç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Öğrenci Taşıma Hizmeti Alacak 09:27:36 Terörizmle Mücadele Eğitim Ve Tatbikat Merkezi Tuvalet Tadilat İşleri Yaptıracak 15:41:18 Eğirdir Gölüne 1 Milyon 391 Bin 500 Adet Sazan Yavrusu Bırakıldı 11:16:08 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yunus Emre Kabri Başında Dualarla Anıldı 11:08:29 Vali Aydın Baruş, Ziyaretlere Devam Ediyor 10:58:44 Isparta Belediye Başkanlığı Yangın Tesisat İşleri Yaptıracak 10:35:48 Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Bina İnşaatı Yaptıracak 10:29:35 Süleyman Demirel Üniversitesi Tek Kullanımlık Ve Mutfak Malzemeleri Alacak

TERÖRİST AMERİKA

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,TERÖRİST AMERİKA
Haberin Tarihi: 24.11.2017 12:10:00 - Okunma Sayısı:3386 defa okundu.

İlhan ŞİMŞEK yazdı...

TERÖRİST AMERİKA

İlhan ŞİMŞEK

                Amerika terörist bir devlet. Teröriste yataklık ve yardım eden teröristtir.

                Amerika PKK, PYD gibi terörist unsurlara açıktan silah ve lojistik destek veriyor.

                Bilindiği gibi terörist yapılanmalar da silahları bize doğrultular.

                Amerika’nın Orta Doğu projesi iflas etti. Amerika Orta Doğu’da büyük bir yenilgiye uğradı.

                Irak ve Suriye ve Türkiye üzerine oynadığı oyunlar çöktü.

                Türkiye, Amerika oyunlarını daha doğrusu entrikalarını sonradan gördü.

                Özellikle Suriye’ye yapılanlar ve Suriye toprakları üzerinde PKK ve onun kolu olan PYD’nin Amerika tarafından desteklenmesi ve bir Kürt yapılanmasını gören Türkiye bölünme ve parçalanma sırasının kendisine geleceğini yakından gördü.

                Amerika’nın güdümünde hareket eden Türkiye, bir zamanlar “Kardeşim” dediği Beşer Esad için adeta Amerika’nın sesi olmuş ve “Beşer Esad gitmeli!”  seslenmelerini açıktan dillendirmişti.

                Amerika’dan vazgeçiyoruz; Rusya ve İran’a yanaşıyoruz.             Rusya, İran ve Türkiye üçlüsü Soçi’de Suriye’nin tüm haklarının ve toprak bütünlüğünün korunması kararını aldı. Soçi kararlarıyla Amerika, Orta Doğu’da çökmüştür. Bir diğer söyleyişle Beşer Esad ülkesinin başında kalacak.

                Bu durumda Sayın Recep Tayyip Erdoğan ne yapacak? Beşer Esad’ın elini tutacak ve “ Kardeşim sen eskiden olduğu gibi benim kardeşimsin. Amerika beni aldattı, aldandım!” mı ? diyecek.

                İran, yıllardır Rusya ile birlikte ama komünist olmadı. Bizde ise Rusya’ya yanaşmak komünizmle eşdeğer görüldü.                 Şimdi Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ayda bir Rusya ile görüşüyor; Sayın Erdoğan komünist mi oldu.

                Zaten bu ülkede Amerika sömürgeciliği Türkiye’yi yıllardır “İslam elden gidiyor, komünizm geliyor!” safsatası ile aldattı. Gençlerimizi birbirine kırdırdı; kendi kenara çekilip ağzından canavar salyalarını akıta akıta gençlerimizin oluk oluk akan kanlarını  seyretti.

                Türkiye bir aksilik olmazsa özellikle sınır komşuları ile iyi geçinmenin şart olduğunu ve Amerika’nın iyi bir dost olmadığını geç de olsa anladı.

                Amerika, şimdiye değin PKK, PYD kurşunlarıyla tuzaklarıyla şehit olan askerlerimizin,  polislerimizin, sivil halkımızın katilidir ve hâlâ Lozan Antlaşmasını ve Türkiye’yi bir devlet olarak tanımayan tek ülkedir.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap