Sanayi Esnafı Özmeral’i Bağrına Bastı

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Sanayi Esnafı Özmeral’i Bağrına Bastı
Haberin Tarihi: 4.3.2019 13:03:03 - Okunma Sayısı:52517 defa okundu.

ESNAF: “ÖNCEDEN EKTİN ŞİMDİ BİÇECEKSİN”

SANAYİ ESNAFI ÖZMERAL’İ BAĞRINA BASTI

                                                   

ESNAF: “ÖNCEDEN EKTİN ŞİMDİ BİÇECEKSİN”

- HİZMETLERİNİZİ UNUTMADIK.

- BELEDİYE BAŞKANLIĞINDA PARTİYE DEĞİL, ADAMA OY VERİLECEK.

Eğirdir Belediye Başkanlığına Bağımsız Aday olarak katılan önceki dönem Belediye başkanı Osman Nuri Özmeral seçim çalışmalarına Sanayideki esnaf ziyaretleriyle devam etti.

Önceki dönemde yapılan hizmetlerin unutulmadığını, daha sonra sanayiye hizmet gelmediğini belirten sanayi esnafı eski Başkan ÖZMERAL’i sıcak kucaklayışlarıyla bağırlarına basarak samimiyetlerini gösterdiler.

Yapılan ziyaretlerde Sanayi esnaflarından “Başkanım, bizleri çamurdan, çukurdan, su birikintilerinden, tozdan topraktan kurtardınız. Her şeyimiz güzel oldu. Siz gittiniz, burada hizmette bitti. Sadece sanayimiz değil, Eğirdir’imiz sahipsiz kaldı. Bu sahipsizliği herkes biliyor. Siz Eğirdir’in gözü, kulağı oluyordunuz. Çalmadınız, çaldırtmadınız hep gece gündüz çalıştınız. Kar yağdığında bile gece yarısı greyder üzerine çıkıp dükkanlarımızın önündeki karları kürüdünüz. Biz hizmetlerinizi hiç unutmadık. Önceden ektiniz şimdi biçeceksiniz. Belediye Başkanlığında partiye değil, adama oy verilecek. Allah yar ve yardımcınız olsun” diyenlerin ifadeleri Bağımsız aday Osman Nuri Özmeral’i oldukça duygulandırdı.

DÜRÜST İDARE ile başarılamayacak hiçbir işin olmadığını belirten ÖZMERAL, “Sizlerin şahsıma karşı gösterdiği teveccüh beni ziyadesiyle memnun etti. Allah sizlerden razı olsun. Aslında yapılan hizmetler Belediyemizin asli vazifeleridir. Bu hizmetler önceden yapılmış olsaydı biz daha başka hizmetleri vermiş olacaktık. Belediyecilik bir sevdadır, samimiyettir, fedakarlıktır, içinizden geliyorsa yapabilirsiniz. Koltuk kapma işi değildir. Dökme su ile değirmen dönmez diye bir söz vardır. Başkalarının iteklemesiyle bu işler yürümez. Mücadele ruhu kendi içinde olmalıdır. Ve takip etmek gerekir yapılacak işleri bilmek, benimsemek gerekir. Bir insanın dünü ne ise yarını da o olur.

Çile çeken sanayi esnafımızın anlayış göstererek, destekleri doğrultusunda sanayimize geçen dönem yağmur suyu projesi ve yollara kilitli taş parke döşeyerek çamurdan, toz ve pislikten kurtardık. Allah nasip ederse bundan sonra Eğirdir’imizin halkımızla birlikte bir sahibi olacak. Gözü kulağı olacağız, daha başka ve güzel hizmetleri hep birlikte vereceğiz. Yeni sanayi bölgesindeki görüntü kirliliği yapan pislikleri de yine biz temizleyeceğiz orayı da planına uygun güzel bir hale getireceğiz.” diyerek esnaflarla görüşlerini paylaştı.

Bu Haberi Paylaş  • Rumuz
    (Rumuz)
    4.3.2019 16:03:02
    adam gibi adam
Yorum Yap