SP Adayı Hasan Kaya'dan Seçim Değerlendirmesi...

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,SP Adayı Hasan Kaya'dan Seçim Değerlendirmesi...
Haberin Tarihi: 2.4.2019 13:56:02 - Okunma Sayısı:2355 defa okundu.

Hasan Kaya, "....tamamlanan seçimlerin kaybedeni yok, seçim bir yarışsa kazananı var tabii ki, o da Eğirdir’de öngörülmemiş bir destek ile aldığı sonuçla, Sayın Veli GÖK’tür. "

SP Adayı Hasan Kaya'dan Seçim Değerlendirmesi...

31 Mart Yerel seçimlerinin ardından bir değerlendirmede bulunan Saadet Partisi Eğirdir Belediye Başkan Adayı Hasan Kaya, "....tamamlanan seçimlerin kaybedeni yok, seçim bir yarışsa kazananı var tabii ki, o da Eğirdir’de öngörülmemiş bir destek ile aldığı sonuçla, Sayın Veli GÖK’tür. " dedi.

Hasan Kaya, gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"31 Mart 2019 Yerel seçimlerini huzur içinde, sükûnetle tamamladık.

Öncelikle Seçime iyi hazırlandığı görülen ve seçimi kazanan Sayın Veli GÖK ve Ekibini, canı gönülden kutluyorum.

Kazanılan seçimin kazananı kadar, bu seçim sürecinde Eğirdir’imize katkılarını kazandıklarında gerek proje tanıtımlarında açıklayan, gerekse seçim sonrası kazanana verecekleri destekleriaçıklıkla belirten diğer adaylarımızı da tebrik etmek istiyorum. Her şey, Eğirdir’de insanca yaşamak için.

Bu bakışla, tamamlanan seçimlerin kaybedeni yok, seçim bir yarışsa kazananı var tabii ki, o da Eğirdir’de öngörülmemiş bir destek ile aldığı sonuçla, sayın Veli GÖK’tür.  Ancak, yarışı kazananın arkasından gelen diğer yarışçıların nefesleri, kazanan arkadaşımız tarafından hissedileceğine eminiz.

Sayın Veli GÖK’ün  hissedeceği bu nefes; ilk önce karşılaşacağı bir engelde zorlanırsa yardıma hazır olduğumuzun ifadesinin nefesidir,  sonrasında destek arayışı olursa; verilecek göreve hazır olduğumuzun ifadesinin nefesidir, bu nefes; aynı zamanda Eğirdir için yapılanların doğruluğuna, güzelliğine, yerindeliğine vereceğimiz maddi ve manevi desteğin hissedilmesi olmalıdır.

Zorlu seçim sürecinden sonra, alacağı kazandı tutanağı (mazbata) ile hiç yorulmamışçasına çalışmaya başlayacak, Veli GÖK ve Ekibine, şimdiden Eğirdir’imize sağlayacaklarını vaat ettikleri projeleri ile ortaya koyacakları güzellikler için, Yüce Rabbimden kolaylık ve başarı diliyorum.

Aldığınız bu görevin bilincinde olarak, Allah yar ve yardımcınız olsun."

Bu Haberi PaylaşYorum Yap