15:54:08 Nuri Güngör: Halil Üstün “Özür Dilerim” 14:30:58 Başkan Başdeğirmen’den Isparta’ya 23 km’lik bisiklet yolu 14:23:58 MİLLETVEKİLİ CESUR’DAN EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI 14:23:18 “ISPARTASPOR’A BAŞARILAR DİLERİM” 12:58:14 Binbaşı Karabulut Gazilere Hitaben Yaptığı Konuşmasında “Sergilediğiniz Kahramanlık, Cesaret Ve Fedakarlıklarınızla Bizlere Her Zaman Güç Ve İlham Kaynağı Olmaktasınız” 12:21:44 19 Eylül Gaziler Günü Eğirdir’de de Kutlandı 14:49:01 Maske Takmayan 18 Şahsa Toplam 16 Bin 200 Tl Ceza Kesildi 14:24:01 Kaymakam Çelik’in 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı 14:06:28 ‘ARAÇTAN İN BİSİKLETE BİN’ 13:57:41 Şükrü Başdeğirmen’den 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı 12:15:17 Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’ün Gaziler Günü Mesajı 10:30:42 Isparta Valisi Ömer SEYMENOĞLU’nun 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı 10:23:41 İYİ PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ AYLİN CESUR: “19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN” 09:46:49 Başkan Başdeğirmen: “Bu Zafer Bizim Varoluşumuz” 09:36:49 Saip Çankaya Vefat Etti 18:00:29 Ali Taş; Halil Üstün'ün Mutasyona Uğramış, Yepyeni Bir Tarımsal Devrimci Olmasın!!! 16:16:05 Başkan Tural’dan Onursal Başkan Aybatılı’ya Ziyaret  15:12:10 AKDOĞAN KÖYÜ CAMİ YAPTIRMA DERNEĞİ BAŞKANLIĞINDAN 13:50:44 Eğirdir’de Koronavirüs Tedbirleri Denetimleri Aralıksız Devam Ediyor 12:26:39 Milletvekili Dr. Aylin Cesur Uyarmıştı Ve Haklı Çıktı 

Milletvekili Cesur; “Hiç Bir Surette İYİ Parti’ye Kimse Zarar Veremez” Dedi

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Milletvekili Cesur; “Hiç Bir Surette İYİ Parti’ye Kimse Zarar Veremez” Dedi
Haberin Tarihi: 28.12.2019 10:07:49 - Okunma Sayısı:2001 defa okundu.

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, İl Başkanlığı’na kayyum atanmasının talep edilmesi dolayısıyla açıklama yayınladı.

Milletvekili Cesur; “Hiç Bir Surette İYİ Parti’ye Kimse Zarar Veremez” Dedi

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, İl Başkanlığı’na kayyum atanmasının talep edilmesi dolayısıyla açıklama yayınladı.

İYİ Parti Üyesi İsmail Bacak ve Sait Uysal’ın, “Isparta teşkilatının organsız kalması nedeniyle kayyum atanması ve kayyumun il kongresini toplamak üzeri görevlendirilmesi” isteği ile Isparta Nöbetçi Sulh Hukuk Mahkemesi'ne dava dilekçesi sunması üzerine basına demeç veren İYİ Parti Milletvekili Dr. Aylin Cesur; HİÇ BİR SURETTE İYİ PARTİ’YE KİMSE ZARAR VEREMEZ dedi.

Aylin Cesur’un basın mensuplarına konu hakkında verdiği beyan şu şekildedir:

“Bana Kayyuma başvurulmasını soruyorsunuz. Öncelikle şunu ifade etmeliyim; henüz İl Başkanlığı’na tebliğ edilmiş böyle bir evrak yoktur. Ben de sizler gibi Yerel Basından bir yayın organının yayınladığı belgelerin basına yansıması ile duydum. Öncelikle böyle bir başvuru yapılmışsa, İl Başkanlığına geldikten sonra vardır diyebiliriz.

Siyaseti, demokrasiye inanan ve Cumhuriyet’imizin olmazsa olmazı demokrasimizin tesisi için icra eden biri olarak, kongreye gidilen bir süreçte KAYYUMA BAŞVURUNUN yanlış olduğu düşüncesindeyim. 

İYİ Parti, benim de içinde bulunduğum Genel İdare Kurulu’nda aldığı kararla, tüm Türkiye’de teşkilatlarımızda Kongre yapma kararı almış ve takvimini de aylar önce ilan etmiştir. Isparta’da da bunun hazırlıkları ilçelerimizde, ilimizde hızla ve şevkle sürmektedir.

Demokrasiyi ilke edinen bir partiyiz. Bu tür hadiseler, Siyasi Partilerde eskiden de olmuştur. yarın da olacaktır. Bizim işimiz değildir. Biz, Isparta’da İYİ Parti Ailesi olarak, iktidar hedefi ile gece gündüz çalışıyoruz. Halkımızın teveccühü de bizi daha da şevkle çalışmaya sevk etmektedir. 

Bu tartışmalar bize zarar vermez, ayrıştırmaz. Biz hep birlikte el ele Isparta’mıza hizmet için koşarız. Büyütülüp yorum yapacak kadar önemsemiyorum. 

Sandık her şeyin ilacıdır. Her gün yeni üyelerle büyüyoruz. 2 sene önce ekilen tohum geçen sene fidan oldu Meclis’e girdik. 23 Haziran 2019’da da fidan, ağaç oldu. Türkiye’nin en büyük Büyükşehirlerinde İYİ Parti ile meyve verdi demokrasi. Demokrasi diyorum çünkü iktidar her rejimde var. Muhalefet demokrasilerde var. 

Yarın da kongrelerini tamamlayınca, her yerden bize olan teveccüh ve katılımlarla, Türkiye’nin her yerindeki teşkilatlarımızla, Genel Başkanı’mız Sayın Meral Akşener’in liderliğinde hedefe yürüyeceğiz. Hedef; daha İYİ bir Türkiye’dir. 

Kısa cevabımsa şu: 

İYİ Partimizin hiçbir surette yıpratılmasını tasvip etmiyorum. Bunlarla harcayacak vaktimiz de yoktur. Heybemizde işçinin, esnafın, memurun, köylünün, çiftçinin, emeklinin, işsiz gençlerin, annelerin, şehit ve gazilerin, güvenlik güçlerimizin, iş dünyamızın, basınımızın, kadınlarımızın ve aslında 17 senedir çare bekleyen herkesin derdine çare olmak vardır” dedi.

 

 

Bu Haberi PaylaşYorum Yap