Milletvekili Recep Özel'den yeni yıl mesajı

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Milletvekili Recep Özel'den yeni yıl mesajı
Haberin Tarihi: 31.12.2019 16:09:31 - Okunma Sayısı:1906 defa okundu.

Yeni yılın başta ülkemize ve ilimize hayırlı olması temennisinde bulunan Milletvekili Özel, AK Parti iktidarı olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde güçlü Türkiye hedefine ulaşmak için gece gündüz çalıştıklarını belirtti.

MİLLETVEKİLİ RECEP ÖZEL'DEN YENİ YIL MESAJI

AK Parti Yüksek Seçim Kurulu Temsilcisi, Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Isparta Milletvekili Recep Özel, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı. Mesajında yeni yılın başta ülkemize ve ilimize hayırlı olması temennisinde bulunan Milletvekili Özel, AK Parti iktidarı olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde güçlü Türkiye hedefine ulaşmak için gece gündüz çalıştıklarını belirtti.

31 Mart seçimleriyle önümüzdeki 5 yıl boyunca şehirleri yönetecek belediye başkanlarının, belediye meclis üyelerinin, il genel meclisi üyelerinin ve mahalle muhtarlarının belirlendiğini hatırlatan Milletvekili Özel, AK Parti'nin de Isparta'da Belediye Başkanlığını kazanarak büyük bir başarıya imza attığını kaydetti. 2020 yılında AK Partili Isparta Belediyesi'nin önemli hizmetler gerçekleştireceğini ifade eden Milletvekili Özel, Milletvekilleri olarak Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen'in Isparta'ya yapacağı her hizmette yanında olduklarını söyledi.
Türkiye'nin AK Parti iktidarı döneminde girdiği her mücadeleden alnının akıyla çıktığını belirten AK Parti YSK Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, Türkiye'nin yerli otomobil hayaline partisinin döneminde kavuştuğunu belirterek, "2022’nin sonunda satışa sunulacak Türkiye’nin Otomobilini hep beraber heyecanla bekleyeceğiz. Bunun yanı sıra ülkemiz terörden ekonomiye bir kuşatma ile yüzleşmektedir. Ama liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın güçlü iradesi ile hem ekonomik hem de terör saldırılarını hep birlikte göğüslemeyi başardık. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da necip Türk milletinin desteği ile hiçbir tuzağa boyun eğmeyeceğiz. Girdiğimiz her mücadeleden alnımızın akıyla çıktık, bundan sonra da çıkacağız. Bugün, Türkiye geleceğine dünden daha güvenle ve umutla bakmaktadır. Bu güven ve umut ortamını bozmaya çalışanlara izin vermeyeceğiz" dedi.

Güçlü Türkiye hedefi için her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olacaklarının altını çizen Milletvekili Özel, 2020 yılının verilen mücadelelerin meyvesinin toplanacağı bir yıl olacağına dikkat çekti. Bu mücadelede şahadet şerbetini içen şehitlere Allah'tan rahmet dileyen Recep Özel, gazilere ise sıhhat diledi. Özel konuşmasının sonunda 2020 yılının ülkemize, Isparta'ya huzur ve refah getirmesi temennisinde bulundu.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap