17:20:08  İL HIFZISSIHHA KURULU KARARI 15:43:37 Isparta Belediyesi Maske Ve Eldivenler İçin Ortak Kullanım Alanlarına Tıbbi Atık Kutuları Yerleştirdi 15:01:14 VALİ SEYMENOĞLU 112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ 14:28:25 Koronavirüs dolandırıcılarına dikkat 12:40:19 Başkan Tural’dan Polis Haftası Mesajı  12:15:26 Isparta’da Pazaryerleri Alışveriş Öncesi Ve Sonrası Dezenfekte Ediliyor 11:43:06 TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 175. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN 10:55:15 Sahte Altın Dolandırıcıları Yakayı Ele Verdi 10:31:32 Karantina Döneminde Telefonlarımıza Sarıldık 10:08:43 Astım Hastaları Koronavirüse Karşı Ne Yapmalıdır? 09:57:16 Koronavirüs Salgını Sürecinde Çocuklara Nasıl Yaklaşılmalı? 19:57:12 Vali Ömer Seymenoğlu’nun Türk Polis Teşkilatı’nın 175. Kuruluş Yıldönümü Mesajı 19:46:04 İdari İzinli Kamu Personeli Dışarı Çıkarsa Para Cezası Uygulanacak 16:29:10 Din İşleri Yüksek Kurulu'ndan Cenaze İşlemleriyle İlgili Yeni Açıklama Yapıldı 16:14:40 Hayırsever İş İnsanı İbrahim Şener’den Eğitime Yine Destek 16:05:45 81 İl Valiliğine Özel Gereksinimi Olan Çocuk ve Gençler Genelgesi 14:57:15 İletişim Başkanlığı “KOVİD-19 Tecrübeleri Ve Salgına Karşı Mücadelede Uluslararası İş Birliği” video-konferansı düzenledi 14:51:09 BAŞDEĞİRMEN’İN 10 NİSAN TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NIN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ve POLİS HAFTASI DOLAYISIYLA YAYINLADIĞI MESAJI 14:39:26 Gebelikte Koronavirüs Riskine Dikkat 14:35:30 Mart Ayında Ekonomik Kaygılar Devam Etti

MHP Isparta İl Ve Merkez İlçe Teşkilatından Basın Açıklaması

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,MHP Isparta İl Ve Merkez İlçe Teşkilatından Basın Açıklaması
Haberin Tarihi: 28.2.2020 17:36:50 - Okunma Sayısı:1174 defa okundu.

"Başımız sağolsun, Vatan sağolsun! zalimlere, hainlere lanet olsun."

MHP ISPARTA İL VE MERKEZ İLÇE TEŞKİLATINDAN BASIN AÇIKLAMASI

"Başımız sağolsun, Vatan sağolsun! zalimlere, hainlere lanet olsun."

27 Şubat 2020’de İdlib kırsalında, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin uğradığı hain saldırı sonucunda 33 askerimiz şehit düştü, 32 askerimiz ise yaralandı.

Şehit haberleri üzerine MHP Isparta İl Başkanlığı ve MHP Isparta Merkez İlçe Başkanlığı tarafından ortaklaşa yapılan basın açıklamasında "Başımız sağolsun, Vatan sağolsun! zalimlere, hainlere lanet olsun." denildi.

MHP Isparta İl Başkanlığı ve MHP Isparta Merkez İlçe Başkanlığı tarafından yayımlanan basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

"Türkiye Cumhuriyeti Devleti 27 Şubat 2020’de İdlib kırsalında, Katil Esed unsurlarıyla zalim iş birlikçileri tarafından alenen ve alçak bir hava saldırısına maruz kalmıştır.

Allah korkusu taşımayan, insan sevgisi tanımayan caniler Regaip kandilimizi kana bulamışlardır.

Derinleşen İdlib krizi milli bekamızı en üst düzeyde tehdit eden bir hüviyete bürünmüştür. İdlib'de vuku bulan hunhar saldırıda, elbette acımız çok büyüktür.

Bundan sonra hiçbir bahanenin, hiçbir sözün itibarı, iradesi ve inandırıcılığı kalmamış, bütün ezberler bitmiş ve tükenmiştir.

Katil Esed cinayet ve rezaletleriyle resmen düşman kampa yerleşmiş, nefretin ve şiddetin yegane failine dönüşmüştür.

Sonunu hazırlayan şerefsiz Esed hain ve hunhar saldırılarının karşılığını en ağır şekilde almalı, Türk milletine silah çevirmenin, bomba atmanın sonuçlarına katlanmalıdır.

Milli güvenliğimizi temin maksadıyla bulunduğumuz alanlarda karşımıza kim çıkarsa çıksın doğduğuna pişman edilmeli bunun gereği can pahasına yapılmalıdır.

Gün bir olma, beraber olma, birlikte aynı cephede aynı şuur ve ruhta buluşma günüdür.

Kimin! Hangi siyaset anlayışının hangi fikri ve ideolojik akımın mensubu olduğunun bir önemi elbette kalmamıştır.

‘’Önce Ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’’ ilkesinde cesaretle kucaklaşmak bir zorunluluktur.

Esed pişman edilmeli teslim bayrağı çektirilmeli ve bombaladığı topraklar ona ve çetesine mezar olmalıdır.

Ordumuz ve güvenlik güçlerimiz şehitlerine sahip çıkarak dökülen kanlarını yerde bırakmayacaktır.

Ülkemizin egemenlik haklarının muhafazasıyla birlikte, güvenlik ihtiyaçlarının fedakarlıkla karşılanacağına inanıyor, Hükümete ve Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerine sonuna kadar güveniyoruz.

Aziz şehitlerimize Allahtan rahmet yaralı kardeşlerimize şifalar temenni ediyoruz.

Başımız sağolsun, Vatan sağolsun! zalimlere, hainlere lanet olsun."

 

Bu Haberi PaylaşYorum Yap