MHP Eğirdir Kadın Kolları Başkanı Gamze Yörük Gazetemizi Ziyaret Etti

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,MHP Eğirdir Kadın Kolları Başkanı Gamze Yörük Gazetemizi Ziyaret Etti
Haberin Tarihi: 15.12.2020 08:39:30 - Okunma Sayısı:4045 defa okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Eğirdir İlçe Kadın Kolları Başkanlığına atanan Mimar Gamze Yörük, MHP İlçe Başkanı Mehmet Demirel ile birlikte gazetemizi ziyaret etti.

MHP Eğirdir Kadın Kolları Başkanı Gamze Yörük Gazetemizi Ziyaret Etti

                Milliyetçi Hareket Partisi Eğirdir İlçe Kadın Kolları Başkanlığına atanan Mimar Gamze Yörük, MHP İlçe Başkanı Mehmet Demirel ile birlikte gazetemizi ziyaret etti. Gazetemiz sahibi Abdullah Sinan ile bir süre sohbet ederek fikir alışverişinde bulunan Mimar Gamze Yörük, göreve başlaması dolayısıyla yaptığı açıklamada şunları söyledi:

                “Değerli Eğirdirli hemşehrilerim ve Milliyetçi-Ülkücü Harekete gönül vermiş kardeşlerim:

                Tarihi ve doğasıyla oldukça zengin olan ilçemiz Eğirdir’de Türklük ve İslam neferi, son ocak Milliyetçi Hareket Partisinin Eğirdir Kadın Kolları Başkanı olarak göreve başlamış bulunmaktayım.

                Hepimizin malumu ülkemiz adeta bir ateş çemberinin içinde çetin bir mücadele vermektedir.

                Bununla birlikte içeride ve dışarıda, silahlı ve silahsız örgütlere karşı mücadele vermekteyiz.

                Bunlara yabancı değiliz, aslında binlerce yıldır verdiğimiz bir savaş. Hilal ve hac’ın savaşı…

                21.yy’ın giderek artan çetin şartlarına; sadece ülkemiz sınırlarında veya içinde değil, hakkı muzaffer eylemek, mazluma ve güçsüze destek olmak için Suriye'de, Libya'da, Kafkasya'da ve ülkemizde hak ve menfaatleri doğrultusunda Doğu Akdeniz’de, Ege’de, bayrağımıza ve dinimize halel gelmemesi için verdiğimiz mücadele sürmektedir.

                Partimiz her zaman ve her yerde bu zorlu ama mukaddes mücadelenin bir parçasıdır.

                Milliyetçi Hareket Partisi yarım asrı devirmiş koca bir çınardır. Bizler Eğirdir’de bu koca çınarın sadece bir yaprağı olarak bu ülkeye-ülküye gönül vermiş kadın kardeşlerimizle Halime Çavuşlarla, Kara Fatmalarla, Gördesli Makbulelerle bu mücadelenin bir parçası olacağız.

                Eğirdir’de kadınlarımızın güçlenmesi, ülkede ve ülküde daha fazla yer alması için üstümüze düşeni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Milletin ittifakı, milletin umudu Cumhur ittifakı ile milletimiz için çalışamaya devam edeceğiz. Vakit icraat vaktidir. Gayemiz aziz şehitlerimizden bize emanet bırakılan kutsal topraklarda hilale sahip çıkmak. Eğirdir’de üç hilal sancağını dalgalandırmaktır. Üç hilalin gölgesinde vatansever Türk kadınına her daim yer vardır, üye kayıtlarımız devam etmektedir.

                Bu amaçla beni bu göreve layık gören Eğirdir MHP yönetimine, İlçe Başkanımız Mehmet Demirel ve İl Başkanımız Hasan Basri Sönmez Bey’e teşekkür ediyorum. Milletimiz var olsun,

                Devletimiz var olsun, Allah Türk’ü korusun ve yüceltsin."

Bu Haberi Paylaş  • Rumuz
    (Rumuz)
    15.12.2020 11:09:54
    AĞZINA VE YÜREĞİNE SAĞLIK. RABBİM BU KUTSAL YOLDA YAR VE YARDIMCIN OLSUN İNŞAALLAH
Yorum Yap