BOCCE TAKIMINDAN BAŞKAN VELİ GÖK’E ZİYARET

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,BOCCE TAKIMINDAN BAŞKAN VELİ GÖK’E ZİYARET
Haberin Tarihi: 17.11.2023 12:00:47 - Okunma Sayısı:463 defa okundu.

HUZUREVİ MÜDÜRÜ MELEK GÖK; ‘HEDEFİMİZ TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ’

BOCCE TAKIMINDAN BAŞKAN VELİ GÖK’E ZİYARET

HUZUREVİ MÜDÜRÜ MELEK GÖK; ‘HEDEFİMİZ TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ’

Yetişkin Gençler Bocce Turnuvasına Katılan Eğirdir Huzurevi Bocce Takımı Başarılarını Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK’le paylaştılar.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğünce 2016 yılından beri düzenlemekte olan Yetişkin Gençler Bocce Turnuvası bu yıl Antalya ev sahipliğinde düzenlendi.    

Türkiye geneli düzenlenen Yetişkin Gençler Bocce Turnuvasında bu yıl Eğirdir Huzurevi Bocce Takımımız Bölgesel gruplardan çıkmayı başararak Türkiye finallerine katılmaya hak kazanmış ve 152 huzurevi arasından ligi 16. olarak tamamlamıştı.

Eğirdir Huzurevi Bocce Takımı sporcuları beraberinde Eğirdir Huzurevi Müdürü Melek Gök, Huzurevi Personeli Antrenör Osman Yüceer ve Ömer Dikbaş ile birlikte Başkan Veli GÖK’ü makamında ziyaret ettiler.

Huzurevi Müdürü Melek GÖK yaptığı açıklamada; ‘Eğirdir Huzurevi olarak 2016 yılından bu yana bocce takımımız var. Bu senede bölgeler arası yapılan yarışmalarda bölge olarak birincilik alıyoruz. Türkiye geneli yapılan yarışmalarda ilk 16’ya girdik inşallah hedefimiz önümüzdeki yıllarda birincilik elde etmek, bunun gayreti içerisindeyiz.’ İfadelerini kullandı.

Bocce takımımızın tek bayan oyuncusu Şerife Güzel; ‘Eğirdir Bocce takımındayım, kaldığım yerden de memnunum, sporu seviyorum. Yoğun bir şekilde her sabah 10’dan 12’ye kadar, akşam 7’den 8’e kadar çalıştık, yoğun bir çalışma yapıyoruz. Herkesin emeğine sağlık.’ dedi.

Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK ise yaptığı açıklamada; ‘İlçemiz Huzurevinde 42 tane misafirimiz var. Burada misafirlerimizin daha çok hoş vakit geçirebilmeleri bir aile ortamında kaliteli bir hayat sürdürebilmeleri için zaman zaman sosyal faaliyetler, sportif faaliyetler beraber yürütmekteyiz, ama özellikle son sportif faaliyetlerdeki başarılarından dolayı biz kendilerini tebrik ediyoruz. İnşallah günlük meşguliyet verecek ve hayat kalitelerine katkı sağlayacak, çeşitli programlarda beraber olmak ümidiyle.’ ifadelerinde bulundu.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap