Kursiyerlere Belgelerini Bakan Yardımcısı Çonkar Takdim Etti

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Kursiyerlere Belgelerini Bakan Yardımcısı Çonkar Takdim Etti
Haberin Tarihi: 27.11.2023 16:14:54 - Okunma Sayısı:514 defa okundu.

Enerji Yöneticisi Eğitimi’ni Tamamlayan Kursiyerlere Belgelerini Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Çonkar Takdim Etti

KURSİYERLERE BELGELERİNİ

BAKAN YARDIMCISI ÇONKAR TAKDİM ETTİ

 

Enerji Yöneticisi Eğitimi’ni Tamamlayan Kursiyerlere Belgelerini

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Çonkar Takdim Etti

 

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Enerji Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından Ankara’da düzenlenen “Enerji Yöneticisi Eğitimi”nin 3.sü gerçekleştirildi.  

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Enerji Verimliliği ve Çevre Daire Başkanlığının eğitim tesislerinde gerçekleşen eğitimlere, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Ahmet Berat Çonkar ve ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Çatal ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Öztürk katıldı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Ahmet Berat Çonkar ve ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Çatal ile beraberindeki heyet, tesis ve eğitimler hakkında bilgiler aldıktan sonra, Üniversite ve Bakanlık arasında işbirliğinin geliştirilmesi ve projeler hazırlanması konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret sonrasında ISUBÜ Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Reşat Selbaş ve Enerji Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Mehmet Altınkaynak tarafından Enerji Yöneticisi Eğitimi verilen kursiyerlere Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Ahmet Berat Çonkar tarafından belgeleri takdim edildi.

- ISUBÜ Basın

Bu Haberi PaylaşYorum Yap