Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı
Haberin Tarihi: 22.4.2024 16:12:25 - Okunma Sayısı:354 defa okundu.

Belediye Başkanı Mustafa Özer, TBMM'nin açılışının 104’ncü yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı

Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer’in

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

 TBMM'nin açılışının 104’ncü yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayan Belediye Başkanı Mustafa Özer, “İstiklal mücadelemizin sürdürüldüğü en zorlu günlerde Türkiye Büyük Millet Meclisimiz kuruldu. Yüce meclisimizin kurulduğu gün ise geleceğimizin teminatı çocuklarımıza bir bayram olarak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından armağan edildi.

Çocuklarımız hepimizin geleceğidir. İnanıyorum ki, bugünün çocukları, ileride çok daha müreffeh bir Türkiye'yi inşa edecek, dünya barışına önemli katkılar sağlayacaklardır. Çocuklarımız, ülkemizi parlayan geleceğe taşıyacak birer yıldız, birer umut kaynağıdır. Evlatlarımızın, kalpleri vatan ve millet sevgisiyle dolu, ülkemizi hep bir adım ileriye taşıyacak nitelikte, görev ve sorumluluklarına yürekten bağlı bireyler olarak yetişmesi ise bizim en büyük temennimizdir.

 Dünyanın dört bir yanında istikbalimizi parlayan gözleriyle aydınlatan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, yarın Eğirdir İlçe Stadyumumuzda hep beraber coşkuyla kutlayacağımız bu güzel bayrama tüm halkımızı davet ediyorum. " dedi.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap