Eğirdir Belediyespor Yelken Takımı Bodrum’a Gidiyor

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Eğirdir Belediyespor Yelken Takımı Bodrum’a Gidiyor
Haberin Tarihi: 15.11.2018 16:01:18 - Okunma Sayısı:692 defa okundu.

Eğirdir Belediyespor sporcuları, TYF Atatürk Kupası Yelken Yarışlarına katılacak

Türkiye Yelken Federasyonu’nun 2018 yılı faaliyet programında yer alan TYF Atatürk Kupası Yelken Yarışları Yalıkavak – Bodrum / Muğla’da yapılacak.

Türkiye Yelken Federasyonu’nun 2018 yılı faaliyet programında yer alan TYF Atatürk Kupası Yelken Yarışları 17-24 Kasım 2018 tarihleri arasında Bodrum Yalıkavak Yelken Kulübü ev sahipliğinde yapılacak.

Yarışlara Eğirdir Belediyespor Yelken Takımı sporcuları; Arif Aslantürk, Zeliha Nur Demirbaş, Zeliha Sevde Vural, Yaşar Bal, Mine Ertap, Aybars Kaya, İlke Dikmen, Yunus Emre Karagöz, Ahmet Sağlam, Atatkan Öğüt, Elif Ilgaz Çam ve Yaren Söylemez katılacaklar.

TYF Atatürk Kupası Yelken Yarışlarının Laser 4.7, Radial ve Standart sınıfları için seçme kriterlerinden biri olacağını belirten Isparta Yelken İl Temsilcisi Şeref Ağartan; “Türkiye Yelken Federasyonu’nun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Atatürk Kupası Yelken Yarışları Optimist, Laser 4.7, Radial ve Standart sınıflarında yapılacak.  Bu yarışlar Laser 4.7, Radial ve Standart sınıfları için seçme kriterlerinden biri olacak. Yarışlar açık statüde yapılacak. Yarışmalara katılacak sporcu ve antrenörlerin oluşturduğu kafile başkanlığını ben yapacağım. Antrenör olarak GHSM Antrenörü Ahmet Şahan, Eğirdir Belediyespor Yelken Antrenörü Utku Mehmet Dikmen görev yapacaklar.

Lazer 4.7’de Arif Aslantürk, Optimist Junior da Zeliha Nur Demirbaş, Seliha Sevde Vural, Yaşar Bal, Mine Ertap, Optimist Senior da Aybars Kaya, İlke Dikmen, Yunus Emre Karagöz, Ahmet Sağlam, Atatan Öğüt, Elif Ilgaz Çam ve Yaren Söylemez ilimizi temsilen yarışacaklar.

Yarışmalara iki gün önce giderek eğitim çalışmaları ve hazırlık çalışmaları yapacağız Eğirdir Gölü’nde son günlerde rüzgarsızlık nedeniyle fazla antrenman yapamadığımız için erken giderek bu eksikliğimizi tamamlamayı düşündük. Faydalı olacağına inanıyorum. Yelkencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Isparta Yelken İl Temsilcisi Şeref Ağartan Kafilenin 17 Kasım 2018 Cumartesi günü saat 9.00’da Eğirdir Limanı kulüp binası önünden hareket edeceğini sözlerine ekledi.

Ağartan, Eğirdir Belediyespor Yelken Takımının  yarışlara katılmasında katkıda bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Gevre ile Eğirdir Belediye Başkanı Ömer Şengöl’e yelkenciler adını teşekkürlerini iletti.

Yelkencilerimize yarışmalarda başarılar diliyoruz.

Bu Haberi Paylaş


  • eğirdir,egirdir haber,akın gazetesi
  • eğirdir,egirdir haber,akın gazetesi
  • eğirdir,egirdir haber,akın gazetesi
  • eğirdir,egirdir haber,akın gazetesi
  • eğirdir,egirdir haber,akın gazetesi
  • eğirdir,egirdir haber,akın gazetesi

Yorum Yap