Günaydın: “Türkiye’nin En Özgür Medyası, Isparta Basınıdır”

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Günaydın: “Türkiye’nin En Özgür  Medyası, Isparta Basınıdır”
Haberin Tarihi: 10.1.2019 16:08:25 - Okunma Sayısı:220 defa okundu.

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın bugün basın mensuplarıyla öğle yemeğinde bir araya geldi

Günaydın: “Türkiye’nin En Özgür  Medyası, Isparta Basınıdır”

 

Her 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Isparta Medyası ile bir araya gelen Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın geleneği bu yılda sürdürdü.  Dün Isparta medyası ile öğle yemeğinde bir araya gelen Başkan Günaydın: “Türkiye’nin en özgür medyası Isparta basınıdır” dedi.

 

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın bugün basın mensuplarıyla öğle yemeğinde bir araya geldi. Belediye Yemekhanesi’nde gerçekleştirilen 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlamasında konuşan Başkan Günaydın: “Gelecek günler basının olacak” dedi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Karahan’ı ve medya mensuplarını misafir eden Başkan Günaydın, mesai arkadaşlarımızdan övgüyle bahsetti. Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Türkiye’nin yaşadığı ekonomik sıkıntının gazetecileri de etkilediğini belirterek,  “Sabırlı olmalı direnmelisiniz. İnşallah gelecek günler basının olacak” dedi. Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensuplarıyla bir araya geldi. Buluşmada söz alan Isparta Gazeteciler Derneği Başkanı Şevket Karahan, Isparta basınının Türkiye’de temiz kalmış bir şekilde yayınını bozmadan devam ettiren ende basın mensuplarından oluştuğunu söyledi. Karahan, “Cumhuriyetçi, devletçi meslektaşlarımızın görev bilinci beni gururlandırıyor, Sizlerin hizmetlerini de aktarmaya devam edeceğiz” dedi.

GELECEĞİMİZE BAKIP YOLA DEVAM EDECEĞİZ  

Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın da “ Özgür basınımız var. Isparta basını olarak gerçekten zenginiz. Bizim çok sayıda basınımız var. Tüm Türkiye sıkıntı çekiyor. Dolar fırladı. Yerine gelse de inişler az oluyor. İnşallah rayına girecek. Ben bundan eminim, Türk basının karakteri bunlara fırsat vermeyecek. İnşallah Türkiye daha iyi olacak. Evet stres yüzünüzden okunuyor. Sabırlı olmalı direnmelisiniz. İnşallah gelecek günler basının olacak. Gelecek günlerde belediye hizmetleri en iyi olacak. En önemli olan gelecektir. Geleceğimize bakıp yolumuza devam edeceğiz. Çalışan Gazeteciler Gününüzü en içten dileklerimle tebrik ediyorum” dedi. Konuşmaların ardından Gazeteciler Derneği Başkanı Şevket Karahan, Başkan Günaydın’a tespih hediye etti.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap