Vali Seymenoğlu Başarılı Raketleri Konuk Etti

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Vali Seymenoğlu Başarılı Raketleri Konuk Etti
Haberin Tarihi: 14.2.2019 17:47:05 - Okunma Sayısı:481 defa okundu.

ISPARTES Gençlik ve Spor Kulübü’nün başarılı masa tenisi oyuncuları ile kulüp yöneticileri ve antrenörleri Vali Ömer Seymenoğlu'nu ziyaret ettiler

Vali Seymenoğlu Başarılı Raketleri Konuk Etti

ISPARTES Gençlik ve Spor Kulübü’nün başarılı masa tenisi oyuncuları ile kulüp yöneticileri ve antrenörleri Vali Ömer Seymenoğlu ile bir araya gelerek, çeşitli tarihlerde Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen Akdeniz bölgesi yarışmalarında takım olarak kazandıkları kupalarını takdim ettiler.

“TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNALLERİNE KATILACAKLAR”

Bünyesinde milli ve aday milli olmak üzere başarılı sporcuları da barından ISPARTES Gençlik ve Spor Kulübü’nün çalışmaları hakkında bilgi veren Kulüp Başkanı Faruk Küçüktepe, “Öncelikle değerli vaktinizi ayırıp bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Akdeniz Bölge yarışmalarında kazandığımız ve size getirdiğimiz kupalar sayesinde, yapılacak olan Türkiye Şampiyonası finallerine katılma hakkı elde ettik. Bünyemizde 3 milli oyuncumuz var ayrıca bayan ve erkek takımlarımız kendi alt yapımızla 3. ligde mücadele ediyor. Sporcularımızın birkaç sene sonra 1. ligde ve hatta süper ligde oynama şansları var. O alt yapıyı aldılar.” dedi.

“BENİ ÇOK MUTLU ETTİNİZ”

Başarılı sporcuları ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Seymenoğlu ise;“Başarılarınızda emeği geçen öğretmenlerinizi, antrenörlerinizi, anne-babalarınızı ve başarılarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. İl valisi olarak ilk günden beri bu çocuklar bu gençler bizim ve bize emanet, kamu kurumlarının yanında şehrimizin önde gelenleri olarak, anne babalar olarak, eğitim gönüllüleri olarak elimizden geldiği kadar destek olmamız lazım. Bu desteğin en güzel örneğini sizlerde görüyorum, bana getirdiğiniz kupalar da bunun göstergesi, sağ olun var olun, bu kupalarla beni oldukça mutlu ettiniz. Bundan sonra sizlere destek olmak boynumuzun borcu. Benim bir büyüğünüz, abiniz, amcanız olarak sizlerden istirhamım sporun yanında eğitim ve öğretiminize de zaman ayırmanız.” dedi.

“SİZİNLE MAÇ YAPMAK İSTERİM”

Son olarak kendisinin de masa tenisi sporuna ilgisi olduğunu ve uygun bir zamanda ISPARTES Gençlik ve Spor Kulübü’nü ziyaret ederek başarılı sporcularla maç yapmak istediğini söyleyen Vali Seymenoğlu, bunun için bir şartı olduğunu belirterek, “Ben sizin kadar başarılı değilim, muhakkak siz beni yenersiniz, ama bana biraz torpil geçip bir maçı kazanmama izin verirseniz, sizinle maç yapabilirim.” dedi.

Buluşmanın sonunda misafirleriyle hatıra fotoğrafı çektiren Vali Seymenoğlu minik misafirlerine hediye vererek tek tek tebrik etti.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap