Eğirdir'de Cumhur ittifakının başkanları bir arada

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Eğirdir'de Cumhur ittifakının başkanları bir arada
Haberin Tarihi: 4.4.2019 13:57:07 - Okunma Sayısı:3770 defa okundu.

MHP'den Başkan Veli Gök'e üst düzey ziyaret ...

Eğirdir'de Cumhur ittifakının başkanları bir arada

MHP'den Başkan Veli Gök'e üst düzey ziyaret ...

Eğirdir Belediye Başkanı Ak Partili Veli Gök ve Eğirdir Sarıidris Beldesi Belediye Başkanı MHP'li Ramazan Pala Cumhur İttifakı birlikteliği mesajı verdi...
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Nail Bayram, İl yöneticileri, İlçe Başkanı Mehmet Demirel, Sarıidris Beldesi Belediye Başkanı Ramazan Pala ve partililer, Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök'ü makamında ziyaret ettiler. İl Başkanı Nail Bayram ve partililer tebriklerini ilettikleri Veli Gök'e yeni görevinde başarılar dilediler. Cumhur ittifakı olarak Isparta genelinde ve Eğirdir'de güzel sonuçlar aldıklarını beliren İl Başkanı Nail Bayram, Cumhur İttifakına gölge düşürmeden birlikte Eğirdir'de güzel işler yapılacağına inandığını dile getirdi.

Cumhur ittifakının Belediye Başkanları olarak Eğirdir'i kazandıklarını belirten Sarıidris Belediye Başkanı Ramazan Pala, "Cumhur ittifakının kurucuları Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve ülkücü hareketin lideri Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'ye buradan selam gönderiyoruz. Veli Gök başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Rabbim bizlere hep birlikte Eğirdir'e güzel hizmetler yapmayı nasip etsin" dedi.

Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, duygu ve düşüncelerinden dolayı MHP İl Başkanı Nail Bayram, Sarıidris Belediye Başkanı Ramazan Pala ve partililere teşekkür ederken, "Ramazan Pala başkanın da yeni dönemi hayırlı uğurlu olsun. Başarılar diliyorum. Birlikte Eğirdir'imizin tamamına güzel hizmetler yapmak için inşallah el birliği ile gönül birliği ile cumhur ittifakına yakışır şekilde çalışacağız." dedi.

 

Bu Haberi PaylaşYorum Yap