İYİ Parti İl Başkanı Özgür TANDOĞAN'dan, Kurban Bayramı Mesajı

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,İYİ Parti İl Başkanı Özgür TANDOĞAN'dan, Kurban Bayramı Mesajı
Haberin Tarihi: 10.8.2019 11:05:24 - Okunma Sayısı:726 defa okundu.

"Bu bayramda tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun."

İYİ Parti İl Başkanı Özgür TANDOĞAN'dan, Kurban Bayramı Mesajı

İYİ Parti Isparta İl Başkanı Özgür TANDOĞAN, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında  "Bu bayramda tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun. Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmek ümidiyle Kurban Bayramınız mübarek olsun" ifadelerini kullandı.

TANDOĞAN'ın mesajı şöyle:

"Dini bayramlarımızdan biri olan Kurban Bayramı'nda dostlarınızla paylaşabileceğimiz birçok güzellik ve iyilikler vardır. Paylaşmak bunların başında gelir.

Bayram sevinç günü demektir. Topluca kılınan bayram namazları; Müslümanlar arasındaki birlik ve beraberliğin güzel bir göstergesidir. Bayramlar Müslümanları birbirine yaklaştıran, dargınlıkları ortadan kaldıran, kardeşlik duygularını kuvvetlendiren önemli günlerdir. Bayramlar, Allah’ın mümin kullarına birer ziyafet günleridir.

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barıştığı, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk ve iyilik getirsin. Bu bayramda tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun. Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmek ümidiyle Kurban Bayramınız mübarek olsun."

Bu Haberi PaylaşYorum Yap