ISPARTA VALİSİ ÖZKAN'DAN TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 170. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLAMA MESAJI

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,ISPARTA VALİSİ ÖZKAN'DAN TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 170.  KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLAMA  MESAJI
Haberin Tarihi: 10.4.2015 10:37:00 - Okunma Sayısı:1063 defa okundu.

10 Nisan Türk Polis Teşkilatının 170'nci kuruluş yıldönümü dolayısıyla Isparta Valisi Vahdettin Özkan bir mesaj yayınladı.

ISPARTA VALİSİ ÖZKAN'DAN TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 170.  KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLAMA  MESAJI


            10 Nisan Türk Polis Teşkilatının 170’nci kuruluş yıldönümü dolayısıyla Isparta Valisi Vahdettin Özkan bir mesaj yayınladı.

Özkan: “Gücünü  halktan ve kanunlardan alan Türk Polis Teşkilatı, görevini her zaman fedakârca yapmış, gerektiğinde canını hiçe sayarak ulvi görevlerini yerine getirmiş, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır.

 

            Devlet ile vatandaş arasındaki diyaloğun en önemli basamaklarından birini oluşturan Polis Teşkilatı, İlimizde de 'Vatandaş Odaklı Kamu Hizmeti' anlayışıyla çalışmalarını yürütmektedir.

 

       Milletimizin birlik ve beraberlik içinde, huzur ve güvenliğini sağlamak adına, zaman mefhumu gözetmeksizin, fedakârca görev yapan, suç  ve suçlulara karşı sürdürülen çalışmalarda halkımızla birlikte güven ortamının sağlanmasında emeği geçen; yasalara saygılı, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, insan haklarına ve hukukun üstünlüğüne dayalı, temelinde vatan, millet ve insan sevgisi bulunan bir anlayış içerisinde çalışmalarını yürüten Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 170. Yıldönümünde;

 

Emniyet Teşkilatın da görev yapan tüm teşkilat mensuplarımızın Polis Gününü bu duygu ve düşüncelerle kutluyor, bu vesileyle görevini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle, gazilerimizi saygıyla anıyor, görevleri başındaki tüm polislerimize ve değerli ailelerine selam ve saygılarımla birlikte başarı dileklerimi iletiyorum.”

 

Bu Haberi PaylaşYorum Yap