19:33:56 Davraz Turizm Merkezi’nde Kış Şenlikleri Düzenlendi 19:27:36 MHP Eğirdir İlçe Teşkilatı'ndan Musluktan Su Yerine Çamur Akması Sorunu Hakkında Çözüm Önerileri 11:08:37 YAŞAR YILMAZ VEFAT ETTİ 10:49:12 BAKA 2022 Yılı Ocak Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Davraz’da Yapıldı 10:40:15 TÜRSAB İzmir Bölgesinden Eğirdir Çıkarması 10:21:34 Burdur Belediye Başkanlığı 6 Adet Taşınmazı (Dükkan Ve Büfe) Kiraya Verecek 10:15:46 Şarkikaraağaç (Sulh Hukuk Mah.) Satış Memurluğu Isparta Şarkikaraağaç'da 3 Katlı Bina Mahkemeden Satılıktır 09:59:45 Isparta İcra Dairesi Müdürlüğü İcradan Satılık 3.300 Adet Gözlük Camı 20:37:07 Eğirdir'de Futsal Heyecanı Sona Erdi 17:19:22 Gruplar Halinde Dolaşan Başıboş Köpekler Mahalleliyi Tedirgin Ediyor 16:32:21 “EĞİRDİR’E DAİR” KİTABIN KRİTİĞİ (2. Bölüm) 16:19:17 Başkan Başdeğirmen’den, Öğrencilere Yarı Yıl Hediyesi 15:02:26 AHMET ARMUTOĞLU’NDAN KARNE MESAJI 14:46:11 “EĞİRDİR’E DAİR” KİTABIN KRİTİĞİ 14:43:33 Keçiborlu İcra Dairesi Müdürlüğü Keçiborlu'da 4.150 M² Tarla İcradan Satılık (Çoklu Satış) 14:43:25 Usta Sanatçı Müfit Can Saçıntı, Yeni Oyunu "İtiraz Ediyorum" İle Isparta'ya Geliyor! 14:36:44 Isparta İcra Dairesi Müdürlüğü 14:29:45 Eğirdir İcra Dairesi Müdürlüğünce Eğirdir'de 144 M² "İki Katlı Ahşap Yapı" İcradan Satılık 12:42:56 Milletvekili Cesur'dan Akın'a kutlama mesajı 12:40:13 EĞİRDİR’DE OKULLARDA KARNE SEVİNCİ YAŞANDI

Isparta Belediyespor Hentbol Takımı 2.Ligde

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Isparta Belediyespor Hentbol Takımı 2.Ligde
Haberin Tarihi: 1.12.2021 13:30:45 - Okunma Sayısı:250 defa okundu.

Isparta Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde kurulan hentbol takımı geçen ay İzmir’de yapılan karşılaşmalar sonrasında Türkiye 2.Ligine çıktı. Hentbol takımının antrenör, sorumlu ve sporcuları elde ettikleri başarılarını Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ile paylaştı.

Isparta Belediyespor Hentbol Takımı 2.Ligde

Başdeğirmen, Şampiyonları Kutladı

 

Isparta Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde kurulan hentbol takımı geçen ay İzmir’de yapılan karşılaşmalar sonrasında Türkiye 2.Ligine çıktı. Hentbol takımının antrenör, sorumlu ve sporcuları elde ettikleri başarılarını Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ile paylaştı.

Bir süre önce Alanya, Amasya ve Kuşadası’nda yapılan karşılaşmalarda şampiyonluklar yaşayan ve Isparta Belediye Spor Kulübü bünyesine katılan Hentbol Takımı, başarıdan başarıya koşuyor. Son olarak İzmir’de yapılan karşılaşmalar sonrasında Türkiye 2.Ligine yükselen takımın sporcuları ve hocaları Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen tarafından kabul edildi. 30 sporcusundan 9’unun milli takımlara çağrıldığı Hentbol Takımının menajer sporcusu Kemal Özdemir, takım ve alınan derecelere ilişkin Başkan Başdeğirmen’e bilgiler verdi.

Hentbol branşında Isparta Belediyesinin kanatları altında takımın kendi yaş grubunda çok sayıda Türkiye birincilikleri elde ettiklerini söyleyen Hentbol Takımının menajer sporcusu Kemal Özdemir, sporcuların tamamının Isparta’nın öz evladı olduğunu ve bunlardan 9’unun milli sporcu olduğunu söyledi.

Isparta Belediyespor Hentbol Takımının, İzmir’de yapılan karşılaşmalar sonrasında Türkiye 2.Ligine yükseldiğini dile getiren Özdemir, “Belediye Başkanımızın talimatları ve desteğiyle ikinci lige yükseldik ve başkanımızla bu sevinci paylaşmaya geldik” dedi.

Takımın Antrenörü Recep Aydemir de Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in desteğiyle sporcuların her yaş gurubunda girdikleri kategorilerde şampiyonluklar elde ettiklerini belirtti. Aydemir, “Sporcularımıza hep güvendik, başkanımızın da desteğiyle İzmir’de 1-3 Ekim tarihleri arasında yapılan müsabakalarda 2.Lige çıktık. Hedefimiz her yıl üstüne koyarak yolumuza devam etmek. Daha üst liglerde yarışabileceğimize inanıyorum. Başkanımıza Isparta’ya ve Isparta’nın çocuklarına destek oldukları için yürekten teşekkür ediyorum” görüşlerinde bulundu.

Ziyaretten ve elde edilen başarılardan dolayı memnuniyetini dile getiren ve sporcuları, ekibi tebrik eden Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de “Genç, dinamik gençlerimizin güzel başarılar elde etmesi bizleri gururlandırdı, yaptığımız işin ne kadar kıymetli olduğunu anlatıyor. 2.lige çıkmanız çok önemli ve değerli bir başarı. Elde edilen başarıdan dolayı son derece mutlu oldum” şeklinde konuştu.

Son iki yılda Isparta’nın spor anlamında önemli başarılara imza attığını kaydeden Başkan Başdeğirmen, “Hemen her branşta güzel başarılar elde ettik. Bu başarılarla birlikte şimdi de hentbol branşında ikinci lige çıkmamız, 30 sporcumuzun içerisinde 9’unun da milli sporcumuz olması bizi gururlandırdı. Emeklerinden dolayı hocalarımıza ve sporcularımıza, ailelerine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonrada başarılarının artarak devam edeceğine inanıyorum. Isparta Belediyespor Kulübü olarak böyle başarılı gençlerimizle birlikte olmak bizi memnun ediyor. Her türlü desteğimiz devam edecek” diye konuştu.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap