17:31:49 ÖZGÜR ÇETİN YENİDEN BAŞKAN 10:04:45 Bakan Kurum: “Bizim İçin En Güzel Mutluluk Sizleri Güler Yüzünüzle Görmektir” 09:59:17 Bu Proje Isparta’mızın Çehresini Değiştirecek 09:49:52 Çevre,Şehircilik Ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum Isparta’ya Geldi 09:40:55 Başkan Tural’dan Gaziler Derneğine Ziyaret 09:28:08 Senirkent İcra Dairesi Müdürlüğü Senirkent'te Bahçeli Kerpiç Ev İcradan Satılık 09:23:29 Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bina Onarım İşi Yaptıracak 09:17:16 Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak 17:47:44 "YAŞANMIŞ HİKÂYESİ OLAN BİR YÜRÜYÜŞ ROTASI: ST. PAUL YOLU" 14:43:25 İYİ Partili Aylin Cesur:“Ekonomiyi Dev Binalar Yaparak Ayağa Kaldıramazsınız”  12:16:07 ISPARTA’DA EVİDEA HEYECANI… 12:06:48 HALİL ALTAN AKAT VEFAT ETTİ 10:22:15 ISUBÜ’NÜN MEZUNİYET COŞKUSU ŞEHRE SIĞMADI 10:13:45 (EDOK) Komutanı Korgeneral Sinan Yayla Vali Aydın Baruş’a Nezaket Ziyaretinde Bulundu 09:47:38 Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Bina Güçlendirme Ve Tadilat İşleri Yaptıracak 09:42:48 Süleyman Demirel Üniversitesi Kantin Yeri Ve Çay Ocağı 5 Yıllığına Kiraya Verecek 09:30:06 Isparta Belediye Başkanlığı Kuru Mama, İlaç, Aşı Ve Medikal Sarf Malzeme Alacak 16:01:51 Bütçe Defteri Projesi Ödül Töreni Yapıldı 13:55:57 MEDUSA BAŞI HEYKELİ ELE GEÇİRİLDİ 11:39:42 Bitki Koruma Ürünleri Bayilik Ve Toptancılık Sınavı Yapılacak

Meslektaşımız Soner Toros Dualarla Anıldı

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Meslektaşımız Soner Toros Dualarla Anıldı
Haberin Tarihi: 29.4.2022 15:06:27 - Okunma Sayısı:388 defa okundu.

Geçtiğimiz yıl koronavirüs sonucu kaybettiğimiz Isparta Basınının sevilen ismi Soner Toros için IGC tarafından Yenice mezarlığındaki mezarı başında anma programı düzenlendi.

Meslektaşımız Soner Toros Dualarla Anıldı

Geçtiğimiz yıl koronavirüs sonucu kaybettiğimiz Isparta Basınının sevilen ismi Soner Toros için IGC tarafından Yenice mezarlığındaki mezarı başında anma programı düzenlendi.

Isparta Basınının sevilen başarılı ve tecrübeli isimlerinden Gazeteci Soner Toros vefatının 1.yılında mezarı başında dualarla anıldı.

Geçtiğimiz yıl 29 Nisan günü koronavirüs sonucu 41 yaşında kaybettiğimiz Soner Toros için Isparta Gazeteciler Cemiyeti tarafından Yenice mezarlığında bir anma programı düzenlendi. Programa Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş’ın yanı sıra Yönetim Kurulu üyeleri Emre Altuğ, Selçuk Öçal, Mustafa Savlu ile Gazeteciler katıldı. Merhum Soner Toros’un eşi Dilek Toros, ITSO Genel Sekreteri Nihal İspir, Keçeci Mahallesi Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Başkanı Kenan Büyükleblebi, Karaağaç Mahallesi Muhtarı İbrahim Akyıldız, Dere Mahallesi Muhtarı Şakir Taşçeken , Yenice Mahallesi Muhtarı İsmail Akkaya’da Soner Toros’u anma programına katılanlar arasında yer aldı.

Merhum Gazeteci Soner Toros’un mezarı başındaki anma programında ilk olarak Yasin-i Şerif okundu ve dualar edildi. Daha sonra meslektaşları tarafından Soner’in kabrine karanfiller bırakıldı.

EŞİ DİLEK TOROS KATILIMCILARA TEŞEKKÜR ETTİ…

IGC tarafından düzenlenen anma programı sonunda Gazeteciler ve diğer katılımcılar Merhum Soner Toros’un eşi Dilek Toros’a taziyelerini iletirken, Dilek Toros’da tüm katılımcılara teşekkür etti.

UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ

Bu arada Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş, merhum Soner Toros’un vefatının birinci yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Soner kardeşimizi vefatının birinci yıldönümünde dualarla anıyoruz. Çok değerli ve tecrübeli bir Gazeteciydi. Genç yaşta kendisini kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kendisini hiçbir zaman unutmadık ve unutturmayacağız. Soner kardeşimize tekrar Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına tekrar başsağlığı diliyoruz “ dedi.

 

Bu Haberi PaylaşYorum Yap