17:05:25 30 HAZİRAN "KORUYUCU AİLE GÜNÜ" 15:15:19 ISPARTA YEDAM ATÖLYE SERGİSİ AÇILDI 14:43:21 Başdeğirmen Gül Kokulu Çınarlar Vefa Konağı Sakinlerini Ziyaret Etti 14:27:17 Uluborlu Kiraz Festivalinde Aylin Cesur, “Az Kaldı” Dedi 10:01:16 Emeklilerin Bayram İkramiyeleri 2 İle 7 Temmuz Tarihleri Arasında Hesaplara Yatırılacak 09:37:33 Kuleönü Belediye Başkanlığı Kilit Parke Taşı Alacak 09:32:00 Isparta İl Jandarma Komutanlığı Bina Bakım Ve Onarım İşi Yaptıracak 09:26:46 Isparta Belediye Başkanlığı Kapalı Spor Salonu Ve Soyunma Odası Yaptıracak 17:09:36 Gül 2 Küçük Sanayi Sitesinde İlk Etabın İnşaatına Başlanıyor 16:55:01 ANKARA’DA ÇALINAN ARAÇ, EĞİRDİR’DE YAKALANDI 16:05:21 HER KURBAN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA CAN! 15:21:42 Başdeğirmen: Eğitim Anlamında Ne İsterseniz Biz Varız 09:38:42 Isparta İcra Dairesi Müdürlüğü Isparta Merkez'de 3+1 Daire İcradan Satılık 09:33:58 Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şarkikaraağaç Bilim Sanat Merkezini Onarım Yaptıracak 09:28:38 Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğirdir Süleyman Demirel Ortaokulunu Onarım Yaptıracak 15:23:13 AYLİN CESUR VE İYİ PARTİ TÜRKMEN YÖRÜK ŞENLİĞİNDE! 15:17:32 ISPARTA BELEDİYESİNDEN YAZ SPOR KURSLARI 13:53:58 AEDAŞ, Vatandaşları Elektrik Şebekelerine Müdahale Edilmemesi Konusunda Uyardı 11:33:05 SDÜ İle Malezya Selangor Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı 11:16:15 İKİ RESİM ARASINDAKİ FARK VE TURİZM

İyi Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur’un Ramazan Bayramı Mesajı

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,İyi Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur’un Ramazan Bayramı Mesajı
Haberin Tarihi: 1.5.2022 16:31:07 - Okunma Sayısı:484 defa okundu.

Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

 

İYİ PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ DR. AYLİN CESUR’UN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI


"Sahip olduğumuz nimetlerin değerini ve israftan kaçınmanın önemini bir kez daha öğrendiğimiz bu seneki Ramazan’ı her zamankinden daha fazla maneviyatla geçirdik. Mübarek Ramazan Ayı’nın sonunu bizlere gösteren ve bizleri Bayrama ulaştıran Yüce Allah’a şükrediyoruz.


Bu sene de maalesef önceki Ramazan Ayı’na göre artan rakamlarla işini kaybeden, gelirinden olan pek çok vatandaşımız oldu. Geçim sıkıntısı yaşayanların sayısı çok daha fazla arttı, yoksulluk yayıldı, yokluk ve açlık yaygınlaştı. Oruç ibadetimizle, açlık çekenleri anlarken, yaptığımız fitre ve yardımlarla ihtiyacı olanları sevindirdik ve Ramazan’ın huzuruna erdik, Ramazan Ayı, her sene olduğu gibi, millet olarak, insanlık olarak dayanışmamızın, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine katkı sağladı.


Biz, milletimizin huzur ve barışa kavuştuğu, ekonomik sorunlar nedeniyle, işsizlik ve yoksulluk nedeniyle karamsar ve umutsuz günlere uyanan vatandaşlarımızın karamsarlığının son bulduğu, dertlerin çözülebildiği ve çözüldüğü bir Türkiye hayal ediyor ve bunun için var gücümüzle çalışıyoruz.

Herkesin iş bulabildiği, aş bulabildiği, umutla yarınlara bakabildiği, tarlasını sürebildiği, ürününü hakettiği gibi satabildiği, herkesin iş yapabildiği, dükkanını, tezgahını, atölyesini, fabrikasını yeniden açabildiği bir Türkiye’ye en kısa süre içinde kavuşmak dileğimizdir ve hedefimizdir.


Ekonomik sıkıntıların ve 2 yıldır da pandemi ile geçen süreçte, eksikleri, yanlışları ve düşüncelerimizi muhalefet etmek için değil, her defasında tek bir can daha kaybolmasın, sağlık çalışanlarımızın çektiği sıkıntılar son bulsun, tek bir vatandaşımız aç kalmasın, işinden olmasın diye söyledik, görevimizi yapmaya devam edeceğiz. Herkesin derdini derdimiz kabul etmeye ve sorunları çözülsün diye dile getirmeye devam edeceğiz.


Pandemide süreç uzadıkça, ekonomik sıkıntıların arttığını gördük, vatandaşlarımızın çektiği zorlukları gördük ve devlet vatandaşlarımıza destek olsun istedik. Bunları milletimizin bize verdiği sorumlulukla söyledik ve vatandaşlarımız için destek istemeye de, doğruları söylemeye de, yetkililere yardımcı olacak önerilerde bulunmaya da devam edeceğiz.


Sorumluluğumuzun farkındayız ve milletimizin İYİ olması için de azimliyiz. Yine milletimizden aldığımız güçle de bu sorunları çözecek liyakatle de çözmeye de kararlıyız.


Kendimize, milletimize güveniyoruz. Gücümüzü milletimize olan güvenimizden ve Yüce Allah’a olan inancımızdan alıyoruz.


Bu Ramazan Bayramı’nda vatandaşlarımıza düşen son görev; kırgınlık ve küskünlükleri geride bırakıp birlik ve beraberliğimizi artırmak, huzur dolu bir bayram geçirmek!.


Pandemiyi çok yakından takip etmiş bir hekim olarak söylemeliyim ki;
Salgınla ilgili kısıtlamaların büyük kısmı kalksa da, halen devam eden ve özellikle riskli gruplarda ve aşısızlarda hala hayati tehdit içeren Covid-19 nedeniyle, kalabalık ve kapalı ortamlar başta olmak üzere, kendimizi ve özellikle birlikte olacağımız ileri yaştaki büyüklerimizi maske ve mesafe ile korumaya dikkat etmenin bu Ramazan Bayramında da görevimiz olduğuna inanıyorum.Bir Mübarek Ramazan ayını daha geride bırakırken, Yüce Allah’a, milletimize ve insanlığa yardım ihsan etmesi için sığınıyoruz.


Yüce Allah’tan, vatan topraklarımız için can veren kahraman şehitlerimize Rahmet, acılı ailelerine ve milletimize sabır ihsan etmesini, Gazilerimize uzun sağlıklı ömürler vermesini diliyorum.


Bu duygularla tüm vatandaşlarımızın ve İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı’nı kutluyor,  sağlıklı, huzurlu, barış ve bolluk dolu Ramazanlara birlikte kavuşmayı diliyorum.

Sevgi ve saygılarımla,"Dr. Aylin Cesur

İYİ Parti Isparta Milletvekili

 

Bu Haberi PaylaşYorum Yap