İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Tuba Karaca Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Tuba Karaca Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor
Haberin Tarihi: 2.3.2019 13:20:20 - Okunma Sayısı:639 defa okundu.

Karaca "Seçimler öncesinde olduğu gibi seçimlerden sonra da vatandaşlarımızı dinleyerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Tuba Karaca Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde İYİ parti'den Eğirdir Belediye Başkan Adayı olan hemşehrimiz Ecz. Tuba Karaca, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Gazetemizi de ziyaret eden İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Tuba Karaca ve ekibi, gazetemiz sahibi Abdullah Sinan ile görüşerek fikir alışverişinde bulundular.

İYİ Parti Eğirdir İlçe Başkanı Tahsin Taşbaş, İl Genel Meclisi Üye Adayları; İrfan Çatal ve Adnan Şen, Belediye Meclis Üye adayları; Mustafa Tuncay, Bilal Gürsel, Erol Kılıç, Erkut Savran, İYİ Parti İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri; Canan Yiğitbaşı ve Aylin Savaş ile birlikte bugün gazetemizi ziyaret eden İYİ Parti Eğirdir Belediye Başkan Adayı Tuba Karaca, İYİ Belediyeciliği Eğirdir'e getireceklerini ifade etti.

Esnaf ziyaretleri kapsamında bugün  çarşı merkezindeki  esnaflarımızı ziyaret ettiklerini, seçimlerden önce bütün mahallelerimizdeki esnaflarımızla ve hemşehrilerimizle buluşacaklarını belirten Karaca, esnaflarımızın istek ve sorunları dinleyerek kayıt altına aldıklarını belirtti. Karaca "Seçimler öncesinde olduğu gibi seçimlerden sonra da vatandaşlarımızı dinleyerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap