MHP Eğirdir İlçe Başkanı Mehmet Demirel: "Ülkücünün Gökkubbesi MHP'dir"

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,MHP Eğirdir İlçe Başkanı Mehmet Demirel: "Ülkücünün Gökkubbesi MHP'dir"
Haberin Tarihi: 5.3.2019 11:06:05 - Okunma Sayısı:339 defa okundu.

"Üç Hilalimizin Gölgesi Herkese Yeter "

MHP Eğirdir İlçe Başkanı Mehmet Demirel:
"Ülkücünün Gökkubbesi MHP'dir"

Eğirdir Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mehmet Demirel, "hiç bir zaman bizimle aynı çizgide olamamış, sürekli çizgi değiştirmiş, Ülküsü Vatan-Millet olmamış, menfi çıkarları için hayat serüveni karmaşık olan bazı şahsiyetler vardır. Geçmişteki çizgisi belirgin olmamış, yaşadığı sürede ne istediğini bilememiş, gittiği yerde yeni olamamışlar vardır. Ülkücüyüm derler farklı parti de boy gösterirler. Sosyal medya hesaplarında Genel Başkanımız Devlet BAHÇELİ Beyimizin profil resmini paylaşırlar ama oyumuz gittiğimiz partiyedir diye açıklama yaparlar. Bu davranışın Siyasi ve Ahlaki geçerliliği olmadığı gibi bizim de tasvip ettiğimiz durum değildir." dedi.

Demirel, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Türk Dünyasının ve Ülkücü-Milliyetçi Hareketin Başbuğu Cennet Mekan Alparslan TÜRKEŞ Beyimizin yıllar önce olduğu gibi halen devam eden ahlaki olmayan kendini ülkücü kimlikle tanıtmaya çalışan fakat Ülkücü-Milliyetçi Hareket içinde bulunmayanlar ile ilgili olarak söylediği bir söz vardır; "Ülkücü MHP'de olandır, MHP'de bulunmayan Ülkücü değildir. 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Lider Devlet BAHÇELİ Bey yakın zamanda açıklama yaptı ve dedi ki; "Kapımız herkese açıktır". Bu söz üzerine biz de diyoruz ki; 

"Üç Hilalimizin Gölgesi Herkese Yeter "

Kapımız da gönlümüzde açıktır. 

Fakat hiç bir zaman bizimle aynı çizgide olamamış, sürekli çizgi değiştirmiş, Ülküsü Vatan-Millet olmamış, menfi çıkarları için hayat serüveni karmaşık olan bazı şahsiyetler vardır. Geçmişteki çizgisi belirgin olmamış, yaşadığı sürede ne istediğini bilememiş, gittiği yerde yeni olamamışlar vardır. Ülkücüyüm derler farklı parti de boy gösterirler. Sosyal medya hesaplarında Genel Başkanımız Devlet BAHÇELİ Beyimizin profil resmini paylaşırlar ama oyumuz gittiğimiz partiyedir diye açıklama yaparlar. Bu davranışın Siyasi ve Ahlaki geçerliliği olmadığı gibi bizim de tasvip ettiğimiz durum değildir. Bu şahsiyetlere buradan sesleniyorum; Gittiğiniz yerlerin yenisi olun en demokratik hakkınızdır, fakat Kutlu Davamız ve Kimliğimiz Ülkücülüğü kullanmayın. Sizin bu dava içinde geçerliliğiniz yoktur. Hiç bir zamanda olmamıştır. 

Siyasi nezaket gereği sesleniyorum. Cennet Mekan Başbuğumuz ve Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli Beyin dediği gibi; Ülkücü MHP'de olur. Siz MHP'de olmadığınıza göre gittiğiniz yerlerin kimliğini cüzdanınıza koyunuz. 

Aramıza katılmak isteyen herkese kapımız açıktır. Üç Hilalin Gölgesi Herkese Yeter..."

Bu Haberi PaylaşYorum Yap