14:30:58 Başkan Başdeğirmen’den Isparta’ya 23 km’lik bisiklet yolu 14:23:58 MİLLETVEKİLİ CESUR’DAN EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI 14:23:18 “ISPARTASPOR’A BAŞARILAR DİLERİM” 12:58:14 Binbaşı Karabulut Gazilere Hitaben Yaptığı Konuşmasında “Sergilediğiniz Kahramanlık, Cesaret Ve Fedakarlıklarınızla Bizlere Her Zaman Güç Ve İlham Kaynağı Olmaktasınız” 12:21:44 19 Eylül Gaziler Günü Eğirdir’de de Kutlandı 14:49:01 Maske Takmayan 18 Şahsa Toplam 16 Bin 200 Tl Ceza Kesildi 14:24:01 Kaymakam Çelik’in 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı 14:06:28 ‘ARAÇTAN İN BİSİKLETE BİN’ 13:57:41 Şükrü Başdeğirmen’den 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı 12:15:17 Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’ün Gaziler Günü Mesajı 10:30:42 Isparta Valisi Ömer SEYMENOĞLU’nun 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı 10:23:41 İYİ PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ AYLİN CESUR: “19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN” 09:46:49 Başkan Başdeğirmen: “Bu Zafer Bizim Varoluşumuz” 09:36:49 Saip Çankaya Vefat Etti 18:00:29 Ali Taş; Halil Üstün'ün Mutasyona Uğramış, Yepyeni Bir Tarımsal Devrimci Olmasın!!! 16:16:05 Başkan Tural’dan Onursal Başkan Aybatılı’ya Ziyaret  15:12:10 AKDOĞAN KÖYÜ CAMİ YAPTIRMA DERNEĞİ BAŞKANLIĞINDAN 13:50:44 Eğirdir’de Koronavirüs Tedbirleri Denetimleri Aralıksız Devam Ediyor 12:26:39 Milletvekili Dr. Aylin Cesur Uyarmıştı Ve Haklı Çıktı  12:15:13 “ANADOLU’NUN TAPUSUNUN ALINDIĞI YER : GELENDOST”

Isubü Uluslararası İlişkiler Genel Koordinatörlüğü’nden Ankara Çıkartması

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Isubü Uluslararası İlişkiler Genel Koordinatörlüğü’nden Ankara Çıkartması
Haberin Tarihi: 22.1.2020 15:26:34 - Okunma Sayısı:2676 defa okundu.

Ankara’da bulunan vakıf, enstitü ve teşkilatlara ziyaretler gerçekleştirildi.

Isubü Uluslararası İlişkiler Genel Koordinatörlüğü’nden Ankara Çıkartması

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Ulusal ve Uluslararası İlişkiler Genel Koordinatörlüğü’nün çalışmaları kapsamında merkezi Ankara’da bulunan vakıf, enstitü ve teşkilatlara ziyaretler gerçekleştirildi.

ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler, Uluslararası İlişkiler Genel Koordinatörü Prof. Dr. Abdullah Diler ve YÖS Koordinatörü Doç. Dr. Musa Yavuz ile birlikte Türkiye Maarif Vakfı, Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları, Yunus Emre Enstitüsü, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) ile Türkiye Ulusal Ajansı’nı ziyaret ederek ikili işbirliklerini görüşüp protokollere imza attılar.

ISUBÜ ile Türkiye Maarif Vakfı arasında ikili işbirliği anlaşması imzalandı. Türkiye Maarif Vakfı ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi arasında eğitim alanında iş birliği protokolü, Vakıf Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün, Üniversite Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler ve heyetlerin katıldığı törenle imzalandı. Rektör Diler, “Türkiye Maarif Vakfı Başkanlığı ile işbirliği anlaşması imzaladık. Ev sahipliği için Sayın Başkan Prof. Dr. Birol Akgün’e, mütevelli heyet üyeleri Sayın Cahit Bağcı ve Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı hemşehrimiz Sayın Prof. Dr. Ayşen Gürcan hanımefendiye çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları ile ikili işbirlikleri ve öğrenci sorunları değerlendirildi.

Rektör Diler, “Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkan Yardımcısı Sayın Abdülhadi Turus’u ziyaret ettik. İki kurum arası işbirlikleri ve uluslararası öğrenci sorunları üzerine değerlendirmelerde bulunduk. Nazik ilgi ve ev sahipliğiniz için sayın başkan Abdullahadi Turus’a çok teşekkür ederiz” dedi.

Yunus Emre Enstitüsü ve ISUBÜ arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Yunus Emre Enstitüsü tarafından yürütülen Türkiye Akademik ve Bilimsel İş Birliği Projesi kapsamında, ISUBÜ ile Yunus Emre Enstitüsü arasında akademik ve bilimsel proje ve programlarda iş birliğini içeren bir protokol imzalandı.

Rektör Diler, “Yunus Emre Enstitüsü Başkanı Şeref Ateş‘i ziyaret ettik. İki kurum arasında işbirliği protokolü imzaladık. Anlaşmanın her iki kurumada hayırlı olmasını diliyorum” dedikten sonra “Sayın başkanım Şeref Ateş yerli ve milli olan Türkiye Akademik ve Bilimsel İş Birliği Projesinin akademi camiası için çok faydalı olacağını düşünüyorum. Katkılarınıza çok teşekkürler. Bize de bu kapsamda görev düşerse hazır olduğumuzu belirtmek isterim” dedi.

TİKA-ISUBÜ işbirliği görüşüldü

Rektör Diler, “TİKA Başkanı Sayın Serkan Kayalar’ı ziyaret ettik, iki kurum işbirliklerini değerlendirdik. TİKA ekibine güzel evsahipliği için çok teşekkür ederiz” dedi.

Türkiye Ulusal Ajansı ile ISUBÜ arasında ikili işbirliği görüşüldü

Rektör Diler, “Dünkü yoğun görüşmelerimiz arasında Türkiye Ulusal Ajansı Genel Koordinatörü Sayın Yunus Alper Altay’ı makamında ziyaret ettik. İki kurum arası ikili işbirliğini değerlendirdik.” dedi.

 

Bu Haberi PaylaşYorum Yap