MİLLETVEKİLİ AYLİN CESUR’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,MİLLETVEKİLİ AYLİN CESUR’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Haberin Tarihi: 29.7.2020 16:56:08 - Okunma Sayısı:3498 defa okundu.

İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin CESUR, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

MİLLETVEKİLİ AYLİN CESUR’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin CESUR, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Aylin Cesur mesajında; “Kurban Bayramı’nın milletimize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve İYİ günler getirmesini diliyorum.” dedi.

Sevgi ve hoşgörünün, yardımlaşmanın ve paylaşmanın simgesi olan bayramlar küslüklerin bittiği, büyük küçük demeden herkesin ortak paydada buluştuğu özel ve güzel günler olduğunu ifade eden Cesur sözlerine şu şekilde devam etti;

Biz yine özünde İYİLİK, kardeşlik, dostluk, sevgi, hoşgörü, gibi yüce değerleri barındıran bu mübarek günü, Kurban Bayramı’nı; hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz.

Öfke, kibir, hırs ve bencilliğin yerini, dünyada ve ülkemizde yaşanan Covid 19 Pandemisi nedeniyle, her gün kayıplar verdiğimiz bu günlerde; huzur, dayanışma, kardeşlik ve barışın daha fazla aldığı bayramlara duyulan özlem, bu mübarek gün ile birlikte son bulur, yüce Türk Milleti ve tüm İslam Alemi hak ettiği refaha ve kardeşliğe bir an önce kavuşur.

Diliyorum ki; memleketimizde huzur ve güven olsun. Aziz vatan topraklarında bir daha kan akmasın ve analar ağlamasın.

Bizler Türk Milleti olarak; vatanımız için, bayrağımız için, geleceğimiz için, gözünü kırpmadan canını feda eden tüm şehitlerimize ve gazilerimize şükran duyuyoruz.

Şehitlerimize Yüce Allah’tan Rahmet, gazilerimize uzun ömür, kederli aileleri ve milletimize sabır diliyorum.

Yine Covid-19 nedeniyle hayatını kaybedenlere Rahmet ve yakınlarına başsağlığı dileklerimizi iletiyorum.

Pandemi nedeniyle zaten kötü durumda olan ekonomi yönetimi üzerine daha da derin açılan maddi ve manevi yaralarını sarmış, salgını kontrol altına almış, yarınlara güvenle bakan, siyasi, ekonomik ve sosyal anlamda dünyaya örnek olacak düzeyde çağdaş, kalkınmış ve şehit cenazelerinin artık kalkmadığı, barışı tesis etmiş, iyilik ve kardeşlik dolu bir Türkiye umuduyla, tüm milletimizin Kurban Bayramı’nı kutluyor; kurbanlarınızın ve ibadetlerinizin kabulünü Yüce Allah’tan diliyorum.

 

Bu Haberi PaylaşYorum Yap