Eğirdir’de Koronavirüs Denetimleri Sürüyor

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Eğirdir’de Koronavirüs Denetimleri Sürüyor
Haberin Tarihi: 16.10.2020 15:49:47 - Okunma Sayısı:407 defa okundu.

Kaymakam Çelik Ve Başkan Gök Yaya Olarak  Yeşilada’da Denetim Gerçekleştirdi

Eğirdir’de Koronavirüs Denetimleri Sürüyor

Kaymakam Çelik Ve Başkan Gök Yaya Olarak  Yeşilada’da Denetim Gerçekleştirdi

İçişleri Bakanlığının genelgesi ile ülke genelinde bugün gerçekleştirilen koronavirüs (covid-19) denetimleri sürerken Eğirdir’de  Kaymakam Adem Çelik, Belediye Başkanı Veli Gök ve Emniyet Müdürü Ayhan Zarif birlikte denetime çıktı.

İlçe merkezinde bulunan Kaymakamlık binasının önünde sabah saatlerinde toplanan tüm kolluk kuvvetleri ve görevliler farklı bölgelerde denetim yapmak üzere dağılırken İlçe Kaymakamı Adem Çelik, Belediye Başkanı ve Emniyet Müdürü 3 kilometrelik yürüyüş parkuruna sahip olan Yeşilada Mahallesinde yaya olarak koronavirüs denetimi gerçekleştirdiler.

İlk olarak Eğirdir Belediyesine ait Citta Slow Marketlerde incelemelerde bulunan Kaymakam Adem Çelik ve Başkan Veli Gök burada yapılan ve Eğirdir Elmasından üretilen Elma Pekmezi ve elma ürünleri hakkında bilgiler aldılar.

Daha sonra Eğirdir Limanında Balıkçı Kooperatifini ziyaret eden heyet kerevit avcılığı yapan balıkçılarla sohbet ederek bilgiler aldılar.

Yürüyerek Yeşilada Mahallesine giden Kaymakam Çelik ve Başkan Veli Gök burada

Restaurantlar, Pansiyonlar, Balıkçılar ve esnafları denetleyerek vatandaşlara maske, mesafe ve temizlik uyarılarında bulundular.

(Eğirdir Belediyesi Basın Ve Halkla İlişkiler Bürosu)

Bu Haberi PaylaşYorum Yap