Şükrü Başdeğirmen’in 19 Ekim Muhtarlar Günü Mesajı

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Şükrü Başdeğirmen’in 19 Ekim Muhtarlar Günü Mesajı
Haberin Tarihi: 17.10.2020 10:01:43 - Okunma Sayısı:1055 defa okundu.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, 19 Ekim Muhtar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Şükrü Başdeğirmen’in 19 Ekim Muhtarlar Günü Mesajı

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, 19 Ekim Muhtar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Demokrasimizin temel taşı, belediyemiz ile vatandaşlarımız arasında en önemli köprü vazifesi gören, milletimizin güzide temsilcisi ve hizmetkarı muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.

Vatandaşlarımızın oylarıyla seçilen muhtarlarımız, mahallelerimizin, köylerimizin en önemli temsilcisi olmuştur. Muhtarlarımız, devletimizle, belediyemizle milletin bütünleşmesinin temel harcını oluşturmaktadır. 

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri ile göreve gelen tüm muhtar kardeşlerimle birlikte şehrimize hizmet sürecimizde en güzel çalışmaları yapmak amacıyla el birliği, gönül birliği, karşılıklı istişare ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Isparta Belediyesi olarak önemli bir görevi ifa eden muhtarlarımızın, vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmesi için elverişli koşullar oluşturma noktasında kararlıyız.

Muhtarlarımız, belediyemiz ile vatandaşlarımız arasındaki en önemli köprüdür. İlimizde geçmişte olduğu gibi günümüzde de muhtarlarımız önemli görevleri başarı ile yürütmeye devam etmektedirler.

Muhtarlarımızı, belediyemizin gören gözü, tutan eli, tabana uzanan şefkat eli, katılımcı yönetim anlayışımızın temel unsurları olarak görüyor ve önemli bir vazifeyi yerine getirdiklerine inanıyorum.

Muhtarlarımızın taleplerini ‘vatandaşlarımızın talepleri’ olarak görüyor, Isparta’mızın ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla istişare içerisinde hareket ediyoruz.

Bu sayede Isparta’mızın çehresi değişiyor, gelişiyor, kalkınıyor ve büyüyor.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta ilimizde görev yapan muhtarlarımız olmak üzere, halkımızın hizmetkârı, başımızın tacı tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Gününü kutluyor, aileleri ve sevdikleriyle birlikte sağlık içerisinde nice yıllar temenni ediyor, ebediyete intikal eden bütün muhtarlarımıza Cenab-ı Hak'tan rahmet diliyorum.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap