Başkan Başdeğirmen’den Aksu Belediyesine Ziyaret

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Başkan Başdeğirmen’den Aksu Belediyesine Ziyaret
Haberin Tarihi: 27.11.2020 09:55:46 - Okunma Sayısı:1756 defa okundu.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Aksu Belediye Başkanı Veli Kahraman’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Başdeğirmen’den Aksu Belediyesine Ziyaret

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Aksu Belediye Başkanı Veli Kahraman’ı makamında ziyaret etti. Beraberinde belediye meclis üyeleri ve başkan yardımcıları ile birlikte Aksu Belediyesine gelişinde Belediye Başkanı Veli Kahraman ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Akbay ve beraberindekiler tarafından çiçekle karşılanan Başkan Başdeğirmen, Isparta Belediyesi olarak sadece merkezin değil, ilçe, belde ve köylerin de ihtiyaçlarını karşılamak için göreve talip olduklarını söyledi.

Özel idarenin yapmış olduğu çalışmaların dışında, belediye olarak kendilerine olabilecek talepleri de çözebilmek amacıyla belediyeleri ziyaret ettiklerini aktaran Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “Bizler sizlerin yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Özel İdaremiz de ilçelerimize, beldelerimize, köylerimize çok güzel hizmetler yapıyor. Isparta Belediyesi olarak bizde abi bir belediye olacağımızı söylemiştik, bu kapsamda bize düşen vazifeler varsa bizde onları yerine getirmek istiyoruz. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunalım düşüncesiyle sizlerle bir aradayız. Bu ziyaretlerimiz devam edecek. Karşılıklı birbirimize ziyaretler yaparak, varsa sorunlar bunlar hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulacaktır. Bu vesileyle Aksu ilçemize önceki dönemler hizmet eden Ali Başkanımızın vefatını duydum. Başınız sağ olsun. Allah rahmet eylesin. Sizlere de güzel hizmetler yapmayı yüce Rabbim nasip etsin” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden Aksu Belediye Başkanı Veli Kahraman da, “Biz göreve geldiğimiz günden buyana sizleri bir abi olarak tanıdık. Ufak tefek sorunlarımız olduğu zaman başkan yardımcılarımızla telefonlaşıyoruz, bizlere yol gösteriyorlar. Sizler de bizlere yardımcı oluyorsunuz. Bundan sonra da taleplerimizde görüşeceğiz. Yardımcı olacağınıza inanıyorum. Ziyaretleriniz için teşekkür ediyorum, ayaklarınıza sağlık” görüşlerinde bulundu.  

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Akbay, Aksu ilçesinin hizmet sahasının büyük olduğunu dile getirirken, yayla olmalarından dolayı da yazın ilçe nüfusunun iki katına kadar ulaştığını söyledi. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Akbay, “Sizlerin sayesinde AK Parti belediyeciliğini tanıdık, Allah sizlerden razı olsun. Buraya kadar gelerek bizlerle buluşmanız, dertlerimizi dinlemeniz bizleri çok memnun ediyor, teşekkür ediyoruz” ifadelerinde bulundu.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Aksu Belediyesini ziyaretinin ardından beraberinde belediye meclisi üyeleri ve başkan yardımcıları ile birlikte Aksu Kaymakamı Pınar Uz’a da nezaket ziyaretinde bulundu.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap