MUSTAFA CECELİ EN GÜZEL ŞARKILARINI GÜL ŞEHRİ İÇİN SÖYLEDİ

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,MUSTAFA CECELİ EN GÜZEL ŞARKILARINI GÜL ŞEHRİ İÇİN SÖYLEDİ
Haberin Tarihi: 3.6.2023 09:48:47 - Okunma Sayısı:1234 defa okundu.

Isparta Uluslararası Gül Festivalinin ilk günü sabahında düzenlenen etkinlikler akşamında da Mustafa Ceceli konseri ile devam etti.

MUSTAFA CECELİ EN GÜZEL ŞARKILARINI GÜL ŞEHRİ İÇİN SÖYLEDİ

Isparta Uluslararası Gül Festivalinin ilk günü sabahında düzenlenen etkinlikler akşamında da Mustafa Ceceli konseri ile devam etti. Isparta Meydan AVM’de düzenlenen konserde alanı dolduran binlerce vatandaş Ceceli’nin şarkılarıyla güzel bir akşam yaşadı. Meydanı dolduran binlerce kişi cep telefonlarının da ışıklarını açarak, Mustafa Ceceli’nin birbirinden güzel seslendirdiği şarkılara eşlik etti. Ceceli’nin konser verdiği anlarda sahnede gül yaprakları serpildi. Mustafa Ceceli buna karşın “Isparta’yı çok özlemişiz” derken, Gül Rengi şarkısını meydanda bulunanlarla birlikte söyledi.

Isparta Belediye Başkan Vekili Uğur Büyükçulcu da Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in gönlünün Isparta halkı ile birlikte olduğunu belirtti.  Mustafa Ceceli’yi güllerin gökyüzüne güldüğü güller diyarı Isparta’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını dile getiren, Başkan Vekili Uğur Büyükçulcu, “Etkinliğimiz kapsamında 8 ülke ve Türkiye’nin çeşitli illerinden misafirlerimizi ağırlıyoruz. Onlara da Isparta’mıza hoş geldiniz diyoruz” dedi.

Ispartalılar adına bir de talepte bulunan Belediye Başkan Vekili Uğur Büyükçulcu, “Gül Rengi şarkınızı ilk dinlediğimizde bizlere Isparta’yı ve gülümüzü anımsattınız. Bundan sonraki süreçte içerisinde gül geçen bir şarkı yaparsanız, bu şarkının klibini Isparta’mızda gül bahçelerimizde çekmenizi istiyoruz” derken, Mustafa Ceceli’de “Buradan söz veriyoruz. Klibimizi Isparta’da gül bahçelerinde çekeceğiz” şeklinde cevap verdi.

Daha sonra Belediye Başkan Vekili Uğur Büyükçulcu, Isparta ürünlerinden oluşan bir hediye setini Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen adına Mustafa Ceceli’ye takdim ederken, diğer taraftan sahneye çıkan çocuklar tarafından Ceceli’ye gül atıldı. Ceceli de bu hareket karşısında diz çökerek çocukları ve Isparta halkını selamladı.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap