TİCARET BORSASI YALVAÇ’TA

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,TİCARET BORSASI YALVAÇ’TA
Haberin Tarihi: 11.5.2024 14:58:34 - Okunma Sayısı:169 defa okundu.

Isparta Ticaret Borsası (ITB) yönetim kurulu, Yalvaç’taki üyeleriyle buluşup, istişare toplantısı yaptı.

TİCARET BORSASI YALVAÇ’TA

Isparta Ticaret Borsası (ITB) yönetim kurulu, Yalvaç’taki üyeleriyle buluşup, istişare toplantısı yaptı.

Yalvaç ilçesinde gerçekleştirilen üyelerle istişare programına, ITB Yönetim Kurulu Başkanı Hüdai Şahin, Meclis Başkanı Nevzat Demirel, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdülkadir Kurucu, Meclis Başkan Yardımcısı Ali Ak, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Bayındır ile Genel Sekreter Veli Karaçay, Yalvaç bölgesinde faaliyet gösteren üyelerin katılımı ile gerçekleşti.

Isparta TOBB Genç Girişimciler İcra Kurulu Üyesi ve Yalvaç Belediye Başkanı Mustafa Kodal ile YALTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kurucu’nun da katıldığı üyelerle  buluşma programının açılış konuşmasında Başkan Şahin şunları kaydetti.

"Bölgesel olarak üyelerimizle istişare programları gerçekleştirip, siz değerli üyelerimizin taleplerini dinlemek ve mevzuat kapsamında elimizden geleni yapmak için buradayız. Isparta Ticaret Borsası olarak önerilerinizi varsa projelerinizi desteklemek için elimizi taşın altına koymaktan kaçınmayacağız. Sizlerden gelen her türlü talebi ve sorunu değerlendirip, çözüm noktasında bürokrasiyle ilgili gerek daire müdürleri olsun gerekse bakanlık nezdinde olsun girişimlerde bulunmaktan çekinmeyeceğiz. Ben şahsım, borsa yönetimimiz ve tüm personellerimiz adına katılımınızdan dolayı teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum." ifadelerini kullandı.

Program, üyelerden gelen soru ve taleplerin dinlenmesinin ardından son buldu.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap