ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Haberin Tarihi: 15.6.2024 09:47:13 - Okunma Sayısı:227 defa okundu.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başdeğirmen: “Bayramlar toplum olarak karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği, dayanışma, birlik ve beraberliğimizin daha da pekiştiği, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız müstesna günlerdir.

Bayramlarımız, manevi değerlerimizi en üst seviyede yaşamamıza vesile olurken, kardeşlik duygularımızı yenileme, dayanışmayı pekiştirme ve gönül kazanma fırsatı sunar. Coşku, sevinç, neşe ve huzur kaynağı olan bayramlarımız, bireyler ve toplum olarak hayatımızı güzelleştiren önemli manevi zenginliklerimizdendir.

Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V) bayramları, barış, kardeşlik ve sevinç günleri olarak anlatıyor. Komşusu açken tok yatamayan, insanların en hayırlısı olarak, insanlara faydalı olanı gösteren, kusurları affetmeyi, güzellikleri övmeyi tavsiye eden bir inancın mensupları için bayramlar önemli fırsatlardır.

Kurban Bayramının gönüllere ferahlık, hanelere mutluluk getirmesi temennisiyle, Isparta Belediyesi olarak vatandaşlarımızın bayramlarını huzur ve güven içerisinde geçirmeleri amacıyla her türlü önlemleri almış bulunuyoruz.

Heyecanla beklediğimiz bayram sevincinin hüzne dönüşmemesi için araçlarıyla seyahate çıkacak tüm kardeşlerimizin dikkatli olmalarını, trafik işaret ve işaretçilerine riayet etmelerini, emniyet kemelerini takmalarını trafik kurallarına harfiyen uymalarını bekliyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyor; bayramımızın mesai arkadaşlarıma, hemşehrilerime, ülkemizle birlikte tüm İslam âlemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını Yüce Rabbimden niyaz ediyorum.”

Bu Haberi PaylaşYorum Yap