İYİ Parti'de aday adaylığı süreci başladı

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,İYİ Parti'de aday adaylığı süreci başladı
Haberin Tarihi: 3.12.2018 12:26:23 - Okunma Sayısı:755 defa okundu.

Atabey ve Gelendost aday adayları başvurularını yaptılar

İYİ Parti'de aday adaylığı süreci başladı

İYİ Parti Isparta İl Başkanı Özgür Tandoğan;  Isparta il ve İlçe Belediye Başkanlığı aday adaylığı sürecinin başladığını açıkladı:

Atabey ve Gelendost Belediye Başkanlığı için başvuruda bulunan aday adaylarının tanıtım toplantısında bir konuşma yapan İl Başkanı Tandoğan "“Yerel seçimlerin startını verdik. Atabey ve Gelendost aday adaylarımız başvurularını yaptılar. Atabey Belediye Başkan aday adayı Sn. Hasan Tosun ve Gelendost Belediye Başkan aday adayı Sn. Mustafa Özmen’dir. İyilik kervanında iyi belediyecilik için hizmet vermeyi şiar edinmiş Aday Adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. İnşallah hakkımızda hayırlısı olsun. Yolumuz bir, düşüncemiz bir, vatanımız bir bayrağımız bir Allahın izniyle başaracağız. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Gelendost ilçesi Belediye Başkanlığı Aday adayı Mustafa Özmen, İyi Parti Isparta İl Başkanı Tandoğan’ın başvurusunu kabul etmesinden sonra şunları söyledi:

“Gözlerinize bakınca, ışıltıyı görünce, yüreğinizdeki sıcaklığı hissedince doğru yerde ve iyi insanlarla birlikte olduğuma olan inancım bir kez daha perçimlenmiş oldu. Sizlerle olmaktan çok mutluyum ve gururluyum. 2019 mahalli idareler seçiminin öncelikle Gelendost’a, Isparta’mıza ve Türkiye’mize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Gelendost İlçemize bugüne kadar hizmet eden, taş üstüne taş koyan, bir çivi çakan büyüklerime teşekkür ediyorum. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinden sonra Gelendost’umuza yakışacak iyi belediyecilik iyi hizmet şuuruyla, yapılması gereken tüm hizmetleri yerine getirmenin sözünü veriyorum. Biz Gelendost sevdalısıyız. Hiçbir zaman ben demedim. Biz el ele, gönül gönüle hizmet edeceğiz” Dedi.

Atabey ilçesi Belediye Başkanlığı Aday adayı Hasan Tosun, İyi Parti Isparta İl Başkanı Tandoğan’ın başvurusunu kabul etmesinden sonra şunları söyledi:

“Atabey Halkı bu güne kadar iyi hizmet, iyi belediyecilik nedir göremediler. Zor bir süreçten geçiyoruz. Ben bu süreçte Atabey ve Atabeyliler için hizmete adayım. Başaracağız. 31 Mart seçimlerinden sonra başkalaştırılmadan, sen şundan ben bundan ayrımı yapılmadan tüm Atabeyli vatandaşlarımıza aynı hizmeti vereceğiz. Kimseyi kapımızdan kovmayacağız. Bizim kapımız herkese açık, benim evimin kapısı tüm halkımıza açık, adam kayırmadan, insan seçmeden hizmet vereceğiz.”

İyi Parti Isparta İl Başkanı Özgür Tandoğan her iki belediye başkan aday adayına da başarılar diledi.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap